شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: عمل خالص و بی‌منت رمز پیروزی در برابر استکبار جهانی است

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: عمل خالص و بی‌منت رمز پیروزی در برابر استکبار جهانی است

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: چیزی که ما را در برابر استکبار جهانی پیروز کرد عمل خالص و خدمت بی‌منت شهدا بود وگرنه دشمنان از لحاظ عقل ابزاری و تجهیزات جنگی بسیار بهتر از ما بودند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین‌ خرم در همایش نکوداشت شهدای دولت و شهدای شاخص بسیج کارمندی استان آذربایجان غربی با اشاره به مقام والای خانواده شهدا در نزد خداوند اظهار داشت: وقتی از شهدا سخن می‌گوییم چون حرف از دل برمی‌خیزد بردل خانواده شهدا و همرزمان این عزیزان می‌نشیند.

 

وی گفت: با مطالعه زندگی‌نامه شهدا به عمق منظومه فکری و رفتاری آنها پی برده و متوجه می‌شویم که باید از این شهدا درس بگیریم و راه و عمل و فکر آنها را در جامعه خود جاری و ساری سازیم.

 

سردار خرم عنوان کرد: طبق فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری باید خدمت و مسئولیت ما همانند شهدا بی‌منت، خالص و عقلانی و با نیت الهی باشد عملی که با نیت الهی باشد حتماً با برکت می‌شود و قطعاً پیرو خواهد داشت.

 

وی افزود : چیزی که ما را در برابر استکبار جهانی پیروز کرد عمل خالص و خدمت بی‌منت شهدا بود وگرنه دشمنان از لحاظ عقل ابزاری و تجهیزات جنگی بسیار بهتر از ما بودند.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ادامه داد : رهبری بر روحیه پرهیز از اشرافی‌گری در مسئولان تأکید دارند و می‌فرمایندکه آنچه که در تفکر اسلامی ارزشمند بوده و شایسته تقدیر است خدمتگزاری با ایثار و فداکاری است که شهدا مصداق بارز این رفتار بودند.

 

وی با اشاره به جزئیات وصیت‌نامه شهید حججی اظهار داشت: شهید در وصیت خود آورده که خدایا می‌خواهم همان دردی که حضرت فاطمه (س) کشید من هم تجربه کنم، خدایا می‌خواهم همچون سرورم اباعبدالله با ارزش‌ترین عضو بدنم را در راه تو تقدیم نمایم و این یعنی بصیرت و همین بصیرت سبب می‌شود که دشمن هنگام  اسارت گرفتن وی  هراس دارد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است