شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی : اردوهای جهادی در مناطق مرزی آذربایجان غربی با هدف امنیت پایدار انجام می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی : اردوهای جهادی در مناطق مرزی آذربایجان غربی با هدف امنیت پایدار انجام می‌شود

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 14 تیر 1396 ساعت 08:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: اجرای اردوهای جهادی در مناطق مرزی آذربایجان غربی با هدف اشتغالزایی، ایجاد ثبات و توسعه امنیت پایدار انجام می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  عابدین خرم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با اشاره به نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایجاد امنیت پایدار اظهار کرد: سپاه و نیروی زمینی سپاه به عنوان مسئول امنیت شمال غرب کشور با به کار گیری نیروی انتظامی، مرزبانی و دیگر نیروهای انتظامی به مرزهای مشترک اشرافیت کامل دارد.

 

وی افزود: در داخل کشور با حضور فعال سپاه توانسته‌ایم امنیت بی بدیلی ایجاد کنیم لذا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مصمم است این امنیت هر روز نسبت به گذشته افزایش یابد و در این راستای از نظر عملیاتی و امنیتی همه موضوعات تحت نظر هستند.

 

سردار خرم بیان کرد: تمامی آحاد مردم از نعمت امنیت برخورد هستند و به معیشت خود مشغول هستند و در زندگی هر فردی این امنیت احساس می‌شود و در این راستا اگر همدلی و وحدت خود را قدر بدانیم و مسئولان اهتمام بورزند می‌توانیم اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به سرمنزل مقصود برسانیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اشتغال و اشتغال زایی در سایه امنیت کمک ویژه‌ای برای خود امنیت است و چرا که جوانان مشغول به کار می‌شوند چون موضوع امنیت تنها نظامی و دفاعی نیست بلکه شرط کافی و لازم است و در کنار این مهم باید به اشتغال‌زایی توجه بیشتری کنیم و اشتغال‌های پایین دستی را برقرار کنیم.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به نقش آفرینی سپاه در اردوهای جهادی گفت: سپاه در سه عرصه در این مهم در حال حرکت است که اردوهای جهادی و اردوهای هجرت نخستین موضوع است که برخی از سایر نقاط کشور به نقاط محروم فرستاده می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: افراد حاضر در اردوهای جهادی نیازهای رفاهی مردم را در مناطق محروم برآورده می‌کنند و این حرکت پیام فرهنگی انقلاب را به روستاها می‌آورند که این موضوع خود سبب هم افزایی و هم دلی میان مردم می‌شوند تا بیش از پیش وحدت خود را حفظ کنند.

 

سردار خرم با اشاره به دومین نقش آفرینی سپاه در اردوهای جهادی و محرومیت زدایی تاکید کرد: نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم پروژه‌های تعریف شده ضروری را انجام می‌دهند که از این میان می‌توان به احداث پل، جاده و آب شرب اشاره کرد و وظیفه اصلی ما در این موضوع فعالیت در مناطق مرزی محروم است.

 

وی اظهار کرد: طرح هجرت با حضور معلمان و اساتید خود در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنند که در روستاها و شهرها انجام می‌شود و این فعالیت های طرح هجرت سومین موضوع در مورد نقش آفرینی سپاه در محرومیت زدایی است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: برای خدمت رسانی به مردم آفریده شده‌ایم و امنیت زمانی معنی می‌شود که مشکلات محرومیتی برطرف شود.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است