شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: کار فرهنگی در رأس اقدامات اردوهای جهادی باشد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: کار فرهنگی در رأس اقدامات اردوهای جهادی باشد

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 13 تیر 1396 ساعت 11:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: کار فرهنگی در رأس اقدامات اردوهای جهادی باشد و تنها به کارهای عمرانی و فنی توجه نکنند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام‌ و المسلمین نجف قلی‌زاده سرایی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی ، در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی رسم هجرت که در سالن آمفی تئاتر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی برگزار شد اظهار کرد: مسئولان باید بیش از پیش به مهم‌های جهاد سازندگی، طرح هجرت و اردوهای جهادی اهتمام ورزند.

 

وی افزود: اردوهای جهادی تنها کار عمرانی نیست و در این میان کارهای فرهنگی نیز مدنظر قرار گیرد تا مردم از آموزه‌های دینی و اقدامات جهادی متأثر شوند و کارهای فرهنگی در هر زمینه‌ای مستتر باشد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به روایتی از معصوم (ع) خاطرنشان کرد: هر فردی در راه محرومیت‌زدایی شخصی را شاد کند ثواب دو ماه اعتکاف برای وی ثبت می‌شود و همگان باید برای سازندگی و نجات محرومان از وضع کنونی تلاش خود را به‌کار گیریم.

 

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین قلی‌زاده بیان کرد: آنانی که چندین دهه به دنبال عرفان در کتب عرفانی و الهی بوده‌اند بسیاری به عرفان دست نیافتند چرا که عرفان واقعی در کتب نیست و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس عارفان و زاهدان واقعی هستند و در همه حال باید این افراد بزرگوار و برجسته را سرلوحه خود قرار دهیم.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: کار جهادی در زمره کار عارفان قرار دارد و در این مسیر از جان و مال مردم دفاع می‌کنند و برایشان سرپناه ایجاد می‌کنند و اردوهای جهادی و اعضای آن‌ها باید رزمندگان هشت سال دفاع مقدی را الگوی خو قرار دهند و در تمامی کارها از آن‌ها الهام بگیرند.

 

وی تصریح کرد: تنها هدف جهادگران باید خدمت‌رسانی به مردم، دین اسلام و کشورمان باشد و خدمت به مردم در دین اسلام از والاترین کارهاست و از کارهای جهادی سپاه پاسداران در محرومیت‌زدایی می‌توان به ایجاد بیمارستان‌های صحرایی اشاره کرد.

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است