شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور: امنیت پایدار با اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی امکان‌پذیر است

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور: امنیت پایدار با اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی امکان‌پذیر است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 08 خرداد 1396 ساعت 09:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار اوصانلو  اظهار داشت : ایجاد امنیت پایدار در مناطق مختلف تنها با اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی امکان‌پذیر و قابل دست‌یابی است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد تقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور ، در مراسم بهره برداری از فاز اول طرح احیاء و توسعه اراضی کشاورزی ۲هزار و ۵۰۰ هکتاری آراز ۳ و افتتاح هزار طرح محرومیت زدایی و مردم یاری در شمالغرب کشور گفت: فرمانده کل قوا در موضوع امنیت فرموده اند، مسئله امروز این منطقه امنیت است و این مسئولیت را همیشه بر دوش خود احساس کنید و این احساس مسئولیت را به فرزندان و جوانانتان منتقل کنید.

 

وی تصریح کرد: این کشور و این ملت باید این حرکت را ادامه دهند، دشمنی ها استمرار دارد اگر سر گرم مسائل کوچک شدیم و از مسئله اصلی خود که حفظ کیان این نظام است غافل شدیم دشمن ممکن است ضربه بزند.

 

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در کردستان که فرمودند«امنیت پایدار مردمی باید در منطقه ایجاد شود» افزود: نیروی زمینی سپاه  طرح ۵ ساله ای را با محوریت قرارگاه حمزه سیدالشهدا تهیه و بعد از تایید فرمانده کل سپاه و مصوبه ستاد کل نیورهای مسلح در راستای ایجاد امنیت پایدار مردمی برای دور کردن ضدانقلاب از مرز ها و آزاد سازی مناطق در اختیار دشمن ، اجرای اقدامات محرومیت زدایی و بصیرت افزایی ابلاغ گردید.

 

سردار اوصانلو  تاکید کرد : سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی از دل مردم جوشیده است و انتظار می رود مردمی بودن خود را بیش از پیش حفظ کند و به آن اهمیت دهد.

 

وی تصریح کرد: یکی از صحنه هایی که سپاه توانسته است این ویژگی را متبلور کند الگو گیری از ائمه معصومین( علیهم السلام) به ویژه علی ابن ابیطالب(ع) است.

 

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور افزود: محرومیت زدایی یکی از اموری است که بعد از انقلاب  ، سپاه بنا به روحیه انقلابی خود و جهت حفظ دستاوردهای آن بر عهده گرفته است.

 

به گفته وی سپاه لحظه ای در این راه غفلت نکرده و از فرصت های به دست آمده پله‌ای برای پیروزی های بعد ساخته ایم.

 

وی با اشاره به پروژه های مردم یاری و محرومیت زدایی تصریح کرد: کمک به احداث حوزه های علمیه، کمک به احداث مساجد، غسالخانه، سرویس های بهداشتی، پل، آبرسانی، جاده ها و کمک به باز سازی مزار های شهداء گوشه ای از این اقدامات است.

 

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور افزود: ۳ هزار پروژه در سال های ۹۴ و ۹۵  در مناطق شمال غرب و کردستان به بهره برداری رسیده است.

 

 

انتهای خبر /09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است