شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) عنوان کرد: اجرای 3 هزار پروژه محرومیت زدایی در شمالغرب کشور

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) عنوان کرد: اجرای 3 هزار پروژه محرومیت زدایی در شمالغرب کشور

منتشرشده در آذربایجان غربی پنج شنبه, 04 خرداد 1396 ساعت 08:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار اوصانلو گفت: تا پایان سال ۹۵ به همت سپاه پاسداران، افزون بر ۳۰۰۰  پروژه در شمالغرب کشور به پایان رسید.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در مراسم آغاز بهره‌برداری از فاز اول طرح احیاء و توسعه اراضی کشاورزی 2500 هکتاری آراز 3-دشت شیبلو و افتتاح 3 هزار طرح محرومیت زدایی و مردمیاری شمالغرب که در محل سد مخزنی ارس 2 برگزار شد، اظهار کرد: در موضوع امنیت که مسئله روز منطقه است در جایگاه نخست قرار داریم و همیشه باید این مهم را بر روی دوش خود احساس کنیم و آن را به جوانان و فرزندان خود منتقل کنیم.

وی افزود: دشمنی‌ها علیه ایران اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران استمرار دارد و باید روز به روز هوشیارتر شویم .

سرداراوصانلو خاطرنشان کرد: با تعامل مسئولان ناجا، اداراه اطلاعات و نیروهای انتظامی ،امنیت در منطقه تثبیت شده است و باید پیوسته این نعمت الهی را قدر بدانیم و در حفظ و ارتقاء آن نهایت تلاش خود را به‌کار گیریم.

سردار اوصانلو بیان کرد: سند راهبردی شمالغرب پس از مطالعه کارشناسان در راستای توسعه امنیت پایدار مردمی غرب تهیه شده است و پس از طی مراحل در ستاد کل قوا و در نهایت شورای امنیت ملی تصویب شد و ابلاغ گردید.

وی تصریح کرد: اقدامات مردم یاری و محرومیت زدایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می‌شود چرا که این نهاد به‌عنوان نهاد انقلابی از دل مردم جوشیده است و در همه حال تلاش می‌کند در هر عرصه ای به مردم خدمت رسانی کند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)افزود: لحظه‌ای از محرومیت زدایی و توجه به مناطق مرزی غفلت نکرده‌ایم و  اقدامات بسیاری  انجام داده‌ایم تا جوانان را جذب کنیم و توطئه های دشمن در این عرصه نیزخنثی شود .

وی گفت: از سال 88 اقدامات محرومیت زدایی را شروع کرده‌ایم که روز به روز این روند با قوت بیشتری ادامه می یابد.

سرداراوصانلو بیان کرد: کمک به احداث مساجد، احداث و ساخت غسالخانه، احداث سرویس‌های بهداشتی، احداث پل‌های روستایی، کمک در اجرای پروژه های ابرسانی، احداث مزار شهدا از جمله پروژه‌هایی هستند که در شمالغرب درسال‌های 94 و 95 انجام داده‌ایم.

وی گفت: کمک به یکپارچه سازی اراضی کشور،دستیابی به امنیت غذایی، بهره‌برداری از منابع آبی و خاکی، ایجاد اشتغال در مناطق محروم و مرزی و الگو سازی در جامعه آحاد هدف از دیگر اقدامات سپاه در مناطق مرزی است.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است