شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی: جوانان برای عبور از هجمه‌ فرهنگی خود را به ایمان و علم تجهیز كنند

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی: جوانان برای عبور از هجمه‌ فرهنگی خود را به ایمان و علم تجهیز كنند

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 ساعت 08:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار خرم گفت: جوانان برای عبور از هجمه‌ فرهنگی ، خود را به ایمان و علم تجهیز كنند.

 

به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در گردهمایی بصیرتی فرزندان پاسدار با اشاره به اعتماد انقلاب اسلامی به جوانان، اظهار داشت : قدر جوانان این مرز و بوم را می‌دانیم.

 

وی افزود: در جنگ تحمیلی وقتی صدام به ۱۷ کیلومتری اهواز رسیده بود کلام نورانی و بیان حضرت امام خمینی (ره) خطاب به مردم، سرآغاز دفاع جانانه جوانان در آن منطقه شد تا بدخواهان ملت را شکست دهند.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به هجمه‌های فرهنگی دشمن، گفت: جوانان خود را برای خدمت به نظام و انقلاب آماده کنید چرا که دشمن عملیات روانی گسترده‌ای را شروع کرده است.

 

سردار خرم تصریح کرد: اگر بخواهیم به سلامت از گذرگاه هجمه‌های فرهنگی و فکری دشمن عبور کنیم باید خود را به سلاح ایمان، علم و آگاهی تجهیز کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه فرزند پاسدار باید از فرهیختگان جامعه باشد، گفت: فرزند پاسدار فرزند کسی است که زندگی و جان خود را برای نظام و انقلاب وقف کرده است لذا باید این نکته را همیشه رعایت کنیم که هیچ انسانی به سعادت نمی‌رسد مگر با دعای خیر والدین.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است