شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه: قرارگاه حمزه سیدالشهدا برای خنثی‌سازی توطئه‌های ‌دشمنان آماده است

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه: قرارگاه حمزه سیدالشهدا برای خنثی‌سازی توطئه‌های ‌دشمنان آماده است

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار اوصانلو گفت:قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) آمادگی کامل برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان و گروهک‌های منافق را دارد.

 به گزارش سپاه نیوز:سردار محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای عملیات‌های بدر و خیبر و شهدای شمالغرب کشور که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه با حضور سرلشکر پاسدار محسن رضایی برگزار شد افزود: 12 هزار شهید استان آذربایجان غربی و 32 هزار شهید مهاجر شمال غرب کشور گنجینه‌های با ارزش و گرانبهای میهن عزیزمان هستند.


وی تصریح کرد: شهدای بسیاری در عملیات خیبر و بدر با ایثار جان و خون خود از ملت ایران، ناموس، جان و مال مردم محافظت کردند تا هم اکنون به سبب ثمره خون آنان بر روی پای خود بایستیم و افتخار کنیم که یکی از قدرت‌های برتر منطقه و جهان هستیم.


سرداراوصانلو اظهار کرد: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا که از گوهر گرانقدر اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند بر همگان لازم و ضروری است و عقب‌نشینی در این راه یک کوتاهی تلقی می‌شود و در صورت چنین اتفاقی باید جواب‌گوی خون شهدا باشیم.


وی اضافه کرد: از شاخص‌های مهم شهدا می‌توان به حق بودن این افراد، روحیه ایثارگری و جهاد، بی‌توجه بودن به وسوسه‌های دشمنان، دوری از محافظه کاری و پشتیبان ولایت بودنشان اشاره کرد که به نوعی از نشانه‌های یک انسان کامل و باتقوا است.


فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: امروز رزمندگان ایران اسلامی با سرلوحه قرار دادن رشادت‌های شهدا و مدافعان ایران اسلامی توانسته‌اند با روحیه بسیار بالایی دشمنان را به زانو درآورند و قدرت خود را به جهانیان نشان دهند و به همین خاطر است که پایداری ملت بیش از پیش افزایش می‌یابد.


سردار اوصانلو بیان کرد: قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) آمادگی کامل برای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان و گروهک‌های منافق را دارد و به فضل الهی اکنون می‌توانیم تمامی آنان را از بین ببریم به گونه‌ای که آرزوی عراق تا شام و نیل تا فرات را با خود به گور ببرند.


وی اظهار کرد: وقتی مردم با این وسعت در اجتماع عظیم یادواره شهدا گرد هم می‌آیند نشان‌دهنده رضایت مردم از نظام و رهبری است چراکه ملت پشتیبان همیشگی ولایت فقیه هستند و در حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است