شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه خوی: شهدا بندگان منتخب خدا هستند

فرمانده سپاه خوی: شهدا بندگان منتخب خدا هستند

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 09:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ علایی گفت: ویژگی های خاص شهدا عامل اصلی انتخاب شدن آنان بود و ما میدانیم که درجه آنان عالی و متعالی است.

 

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی فرمانده سپاه خوی در یادواره شهدای روستای وار با این اشاره که شهدا عند ربهم یرزقونند خاطر نشان کرد: شهدا همیشه زنده هستند و شاهد اعمال ما، لذا باید در تبعین از رفتار و گفتار آنان از امانت آنان به خبی صیانت کرده و به دستان پربرکت امام زمان(عج) برسانیم.


سرهنگ علایی افزود: اصلیترین دغدغه فکری شهدا زنده نگه داشتن اسلام و دفاع از ولایت فقیه بود و در این زمینه با تلاش و کوشش متحمل سختیها و شکنجه های فراوانی نیز شدند که دست آخر با خون خویش طومار اسلام را امضاء کردند.


وی اظهار داشت:بصیرت و آگاهی از ویژگیهای مهم انسانهای مومن و ولایی است لذا نباید فراموش کرد که عدم وجود این دو رکن باعث بوجود آمدن حوادث پس از رحلت پیامبر اکرم(ص) شد.


سرهنگ علایی ادامه داد: با مطالعه دقیق وصیت شهدا این نکته قابل برداشت است که سفارش شهدا بودن بصیرانه و آگاهانه  در کنار امام و ولایت است، و مادامی که به وصیت شهدا عمل شود تاریخ شوم پس از رحلت پیامبر دوران امامت امام حسن(ع)، حادثه کربلا،  .... تکرار نمی شود.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است