شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی مطرح کرد:جهادکبیر یعنی ایستادن، مقاومت و نهراسیدن از دشمن

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی مطرح کرد:جهادکبیر یعنی ایستادن، مقاومت و نهراسیدن از دشمن

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 09:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین نجفقلی زاده سرایی گفت: جهادکبیر یعنی ایستادن، مقاومت و نهراسیدن از دشمن و همین تفکر ایستادن و تکلیف مداری است که ایران را نگه داشته است.

 


به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی در همایش گلگشت و انس و مودت بازنشستگان سپاه میاندوآب با بیان اینکه امروز آثار انقلاب اسلامی در دنیا به وضوح و روشنی دیده می شود، اظهار کرد: انصارالله یکی از آثار انقلاب اسلامی در دنیاست و علاوه بر آن نیز رزمندگانی مانند "شهید مغنیه" در این مکتب تربیت یافته اند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: حضرت امام خمینی(ره) این ذهنیت را در دنیا که نمی شود رژیم صهیونیستی را نابود کرد، تغییر دادند.


وی با بیان اینکه امروز دشمنان برنامه ریزی کرده اند تا هر حکومتی را که مرتبط با ایران است، از بین ببرند، گفت: آزادسازی حلب تمام برنامه ریزی های آنان را به هم ریخت و نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.


حجت الاسلام والمسلمین سرایی با اشاره به اینکه آنها برای از بین بردن مسلمانان و شیعیان در دنیا توطئه چینی می کنند، تصریح کرد: دشمنان علیه ایران اسلامی از گزینه های روی میز گرفته تا بحث حقوق بشر و.. را مطرح می کنند و در مقابل این همه کشت و کشتار در دنیا حتی یک بیانیه هم صادر نکرده اند و داعش را برای انتقام از مردم تجهیز می کنند.


وی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و تفکر مقاومت، شعار "هیهات من الذله" در تمام امت اسلامی به یک گفتمان تبدیل شده است وما هیچ وقت زیر بار ذلت نمی رویم.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی به رسالت نیروهای انقلابی و ارزشی در این برهه کنونی اشاره و تصریح کرد: همه باید به افرادی اعتماد کنیم که اعتقاد به نظام و ولی فقیه و ارزش ها داشته باشند و در این راستا عمل کنند.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است