شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی : امنیت امروز ما در سایه جانفشانی شهدا است/

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی : امنیت امروز ما در سایه جانفشانی شهدا است/

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 09:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار خرم گفت: امنیتی که امروز ما در کشور می بینیم حاصل خون هزاران شهید است که برای حفظ نظام و انقلاب و همچنین برقراری امنیت در کشور جان و خون خود را نثار کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در مراسم باشکوه تشییع شهید راه امنیت "شهید انور امینی" که با حضور پرشور و انقلابی مردم شهید پرور بوکان و مسئولان شهرستانی برگزار شد گفت: عاملان و حامیان حادثه تروریستی بوکان تاوان سختی خواهند داد.


سردار عابدین خرم ضمن اشاره به وضعیت بوکان در دهه 60 تصریح کرد: در همان سالها انصار و مهاجر در بوکان با هم متحد شدند و ضد انقلاب را از شهر بوکان بیرون راندند و اکنون خون شهدایی چون شهید امینی باعث برقراری امنیت در  شهر بوکان شده است .


وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به خون این شهیدان افتخار می کند و لعنت خدا بر کسانی باد که در سالهای قبل امنیت را از مردم سلب کردند و امروز هم در پناه و پشتیبانی اربابان مزدورشان در کشورهای اطراف مشغول به توطئه چینی علیه ایران هستند.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: به خانواده شهید امینی قول می دهیم که ضد انقلاب و حامیان آنها تاوان سختی پس خواهند داد و عاملان و اربابان آنها را سرجای خود خواهیم نشاند.


وی افزود: شهید امینی در جلوی درب منزل شخصی اش ترورشد و این عملی ناجوانمردانه است که گروهک ضد انقلاب به آن متوسل شده است اما نظام جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مردم و کشور با هیچ کسی تعارف ندارد و به اربابان ضد انقلاب که آمریکا و اسرائیل باج نمی دهد.


سردار عابدین خرم در پایان گفت: نیروهای مسلح قله های محکم و رکن رکین ملت هستند که برای آزادی و استقلال ملت خدمت می کنند و با شهید کردن این نیروها نمی توانند این سنگرها را متزلزل کرد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است