شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی: اراده مردم، ایمان به خدا و اعتقاد به رهبری سه ضلع مثلث پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی: اراده مردم، ایمان به خدا و اعتقاد به رهبری سه ضلع مثلث پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار خرم گفت: اراده مردم، ایمان به خدا و اعتقاد به رهبری به عنوان سه ضلع مثلث پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار عابدین خرّم در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب در فرودگاه بین الملی ارومیه اظهار داشت: از 12 تا 22 بهمن روزهای فوق العاده حساس برای پیروزی انقلاب اسلامی بود چرا که امام عزیز با دست خالی با توکل به خداوند متعال، با تکیه بر جوانان در مقابل رژیم پهلوی ایستادند.


وی ادامه داد: مردم به ویژه جوانان با دستاوردهای و اهداف انقلاب اسلامی آشنا شده و انقلابیون نیز این دستاوردها را به نسل های آینده تبیین کنند.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: محقق آمریکایی در قالب کتابی وقایع انقلاب ایران گردآوری کرده و می گوید انقلاب های متعددی در جهان اتفاق افتاده است.


سردار خرم با اشاره به اینکه نارضایتی اجتماعی، فرهنگی، سیاسی یکی از دلایل انقلاب ها محسوب می شود، افزود: برخی از انقلاب ها به واسطه وضعیت بد اقتصادی و معیشت جامعه و در آمد اقتصادی به وقوع می پذیرد.


وی با بیان اینکه برخی از انقلاب ها نیز به دلیل وضعیت های قومیتی و تنها برای خواسته قومی شکل می گیرد، افزود: انقلاب الجزایر، کوبا و روسیه نیز به دلایل مختلفی شده است.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی ادامه داد: این محقق آمریکایی مردم ایران را آگاهترین افراد می داند و می گوید انقلاب ایران در اثر مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی نبوده است بلکه این انقلاب آگاهانه و مبتنی بر دین مداری است تا باورهای دینی در کشور ایران مستقر شود.


سردار خرم وجود رهبری متعالی در راس انقلاب ایران که برای انجام رسالت خود تلاش می کند از دیگر ویژگی های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اراده مردم، ایمان به خدا و اعتقاد به رهبری به عنوان سه ضلع مثلث پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به بیانات رئیس جمهور سبک مغز آمریکا، گفت: ایران در برابر نظام سلطه ایستاده و وابستگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به این نظام ندارد.


سردار خرم ایران را جزو هشت کشور دارای علم و فنآوری عنوان کرد و گفت: استقلال سیاسی و روی پای خود ایستادن از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.


وی ایمان به خداوند متعال، همدلی و اتحاد و اطاعت از منویات رهبری را از دلایل موفقیت نظام اسلامی برشمرد و گفت: وحدت، همدلی حول محور ولایت فقیه تنها راه پیروزی در برابر مشکلات است.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی رمز فائق آمدن به مشکلات را مقاومت، ایستادگی، نگاه به افق آینده و کار و تلاش برای رسیدن به هدف عنوان کرد و  گفت: باید در هر مسئولیتی که قرار داریم باید به وظایف خود عمل کنیم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است