شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:وحدت از ستون های امنیت پایدار است/جان می دهیم، خاک به دشمن نمی دهیم

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:وحدت از ستون های امنیت پایدار است/جان می دهیم، خاک به دشمن نمی دهیم

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 04 دی 1395 ساعت 12:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار خرم گفت: دشمنان بدانند با تمام وجود پشتیبان ولایت فقیه هستیم و جان می دهیم ولی اجازه نمی دهیم یک وجب از خاکمان دست دشمنان بیافتد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار عابدین خرّم  فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی اظهار کرد: وحدت یکی از ستون های امنیت پایدار است و اگر در جامعه ای امنیت پایدار وجود نداشته باشد هیچ فعالیتی از قبیل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی صورت نمی گیرد.


وی افزود: کشورمان دارای ادیان و اقوام مختلف است، وقتی امنیت پایدار ایجاد می شود که وحدت باشد.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در مورد وحدت گفت: امروزه شاهد هستیم برخی از کشورها نمی توانند در برابر تهاجمات دشمنان ایستادگی کنند و این نشات گرفته از نبود وحدت است.


سردار خرّم ضمن تاکید بر نقش رسانه های بیگانه در ایجاد اختلاف تأکید کرد: رسانه های بیگانه از ابتدای انقلاب در تلاش هستند تا با ایجاد اختلاف در بین مسلمانان به اهداف شوم خود برسند.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند با تمام وجود پشتیبان ولایت فقیه هستیم و جان می دهیم ولی اجازه نمی دهیم یک وجب از خاکمان دست دشمنان بیافتد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است