شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی عنوان کرد: آغاز هفته بسیج با شعار بسیج انقلابی و خدمتگذار

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی عنوان کرد: آغاز هفته بسیج با شعار بسیج انقلابی و خدمتگذار

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 25 آبان 1395 ساعت 13:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: گفت: امسال هفته بسیج با شعار بسیج انقلابی و خدمتگذار و به مناسبت گرامیداشت 37 مین سالگرد هفته بسیج با 37 برنامه محوری گرامی داشته می‌شود.

 

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ضمن تشریح برنامه‌های هفته بسیج در آذربایجان غربی اظهار داشت: نخستین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج٬ پژواک ندای زینب نام‌گذاری شده که در این روز 40 هیئت شهری و روستایی در حسینیه ثارالله ارومیه گرد خواهند آمد و 37 تیم بهداشتی درمانی نیز به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.

 

سردارخرم دومین روز هفته بسیج را بسیج٬ انقلابیگری و ظلم‌ستیزی عنوان کرد و افزود: برگزاری نشست‌های بصیرتی و ظلم‌ستیزی و نیز برگزاری صبحگاه مشترک از برنامه‌های این روز است.

 

وی خاطرنشان کرد: سومین روز هفته بسیج با عنوان بسیج٬ انقلابیگری و پیشرفت نام‌گذاری شده که تجلیل از نخبگان علمی بسیج در این روز انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در چهارمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج٬ انقلابیگری و کارآفرینی٬ پروژه‌های اقتصاد مقاومتی محرومیت زدایی افتتاح می‌شود.

 

وی گفت: در سال 94-95 اعتباری بالغ بر 45 میلیارد تومان وام اقتصاد مقاومتی در عرصه‌های کشاورزی و کارگاه‌های کوچک تولیدی پرداخت شده است.

 

سردار خرم بیان کرد: بر اساس اجرای این پروژه‌ها 7 هزار و 800 خانوار خود کفا شده و 4 هزار کارگاه نیز در استان فعال شده است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: در سال 95 پنج هزار نفر در قالب 500 گروه با عنوان گروههای جهادی در روستاها و مناطق محروم استان اقدام به احداث غسالخانه٬ سرویس بهداشتی٬ مدارس و تأمین نیازهای آب و برق و جاده کرده‌اند. 

 

 

سردارخرم پنجنین روز هفته بسیج را بسیج٬ انقلابیگری و ایثار خواند و افزود: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای استان٬ دیدار با 37 خانواده شهید بسیج و مدافع حرم از برنامه‌های این روز است.

 

 

وی گفت: ششمین روز از هفته بسیج که بسیج٬ انقلابیگری و اقتدار جهانی نام گرفته است صد هزار بسیجی با سازماندهی منسجم گرد هم می‌آیند.

 

سردار خرم هفتمین روز این هفته را بسیج٬ انقلابیگری و مبارزه با فساد اشرافیگری معرفی کرد و خاطرنشان کرد: برگزاری همایش مبارزه با اشرافیگری و فساد٬ برگزاری شب شعر و حضور حلقه‌های صالحین در مدارس و سخنرانی با موضوع سبک زندگی از برنامه‌های این روز است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است