شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی : نقش مردم در امنیت پایدار آذربایجان غربی اساسی و بی بدیل است

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی : نقش مردم در امنیت پایدار آذربایجان غربی اساسی و بی بدیل است

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار خرم گفت: نقش مردم در امنیت پایدار آذربایجان غربی اساسی و بی بدیل است.

به گزارش سپاه نیوز:سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در همایش علمی بسیج و امنیت پایدار تصریح کرد: اگر ما بخواهیم امنیت پایدار مردمی تداوم پیدا کند بایستی به ابعاد فرهنگی ، اجتماعی، سیاسی و اجتماعی منطقه توجه داشته باشیم و مسئولین امر نیز در این رابطه کمک مضاعف کنند.

سردار خرّم افزود: امروزه در شمال غرب کشور سپاه با حضور نیروهای عملیاتی خود توانسته امنیت مناسب و قابل قبولی را ایجاد کند .


وی ادامه داد: در آذربایجان غربی با توجه به موقعیت جغرافیایی ، سیاسی و نظامی و انسانی با چالش ها موانع و همینطور مزیت هایی روبرو هستیم که اگر امروزه بخواهیم مزیت های ما که ناشی از وجود امنیت پایدار است احصا کنیم نقش مردم در این بین یک نقش اساسی و بی بدیل بوده است.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی  تصریح کرد: بنابراین اگر ما بخواهیم امنیت پایدار مردمی تداوم پیدا کند بایستی به ابعاد فرهنگی ، اجتماعی، سیاسی و اجتماعی منطقه توجه داشته باشیم و مسئولین امر نیز در این رابطه کمک مضاعف کنند.


سردار خرّم با بیان اینکه پیشرفت کشور بدون حرکت در مسیر دانش و پژوهش و دسترسی به قله های پیشرفت امکان پذیر نیست، تصریح کرد:  لذا این تدبیر مبنای حرکت سپاه و اهمیت به موضوع دانش و پژوهش می باشد.


وی ثبت و مدون کردن تجارب پاسداران در جریان پاسدارای از انقلاب اسلامی را از لازمه های مهم کشور عنوان کرد و گفت: تا بدین وسیله دانش مورد نیاز سپاه استفاده شده تا این نهاد مقدس و تجربیات گرانبهای آن درست به نسل آینده سپرده شود.
سردار خرّم اظهار کرد: بنابراین با توجه به چالش های جدی منطقه بایستی این بهشت علمی را که در کشور داریم و از امنیت لازم نیز برخوردار هستیم در قالب بسیج مردمی بکارگیری کرده تا بتوانیم نتایج مطلوبی بدست آوریم.


فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی  خاطرنشان کرد: الحمدالله امروزه مردم اعم از کرد و آذری و رنگین کمان قومیت ها همه دست در دست هم داده اند و در ایجاد امنیت همراه با نیروهای نظامی نقش موثری ایفا کرده اند که لازم است ما این ها را از لحاظ علمی ثبت و در اختیار آیندگان قرار دهیم.

 

انتهای خبر/80

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است