شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهداء آذربایجان غربی: دشمن در تلاش برای تحریف فرهنگ عاشورایی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهداء آذربایجان غربی: دشمن در تلاش برای تحریف فرهنگ عاشورایی است

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 10:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین نجفقلی زاده گفت: دشمن در تلاش است تا فرهنگ عاشورایی را تحریف کرده و فرهنگی تحریف شده را در رگ های جامعه تزریق کند که باید مراقب این قضیه باشیم.

 

 

به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین عبد الرحیم نجفقلی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهداء آذربایجان غربسرایی در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی، ارزش ها و اعتقادات کشورمان را تحت تاثیر قرار دهد.

 

وی تصریح کرد: باید در این زمینه اقدامات مناسبی صورت گیرد تا نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب شود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: هنر انقلاب در کشورمان ایجاد تحول، خود باوری و تفکر اسلامی است، اگر روزی زدن آمریکا و ناوهای آمریکایی در حد فکر بوده امروزه با خود باوری و اتکا به داخل موشک هایی ساخته شده است که لرزه بر اندام دشمنان و خصوصا آمریکا می اندازد.

 

حجت الاسلام و المسلمین نجفقلی زاده سرایی گفت: شعار نه شرقی و نه غربی امام خمینی(ره) تمام معادلات و نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

 

وی تصریح کرد: ملتی که در آن شهادت وجود دارد، ذلت و خاری را قبول نمی کند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: دشمنان از اقتدار و قدرت نظامی ایران هراس دارند، آنها اگر ذره ای احساس می کردند که می توانند کاری بکنند لحظه ای درنگ نمی کردند.

 

در این جلسه از خدمات و فعالیت های حجت الاسلام و المسلمین محمد قنبری بارونی تجلیل و حجت الاسلام و المسلمین وحید شعیبی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت معرفی شد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است