شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی: راه امام حسین(ع) راه رهایی ملت های مظلوم است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی: راه امام حسین(ع) راه رهایی ملت های مظلوم است

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 25 مهر 1395 ساعت 09:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین رستمی گفت: امام حسین (ع) با قیام عاشورایی خود راه رهایی و نجات از گمراهی و ذلت را به تمامی ملت های مظلوم نشان داد.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین رستمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی ضمن تسلیت ایام شهادت ابا عبدالله الحسین(ع) به روح بلند برخي انسانها اشاره كرد و راه امام حسين را نه تنها راه رهايي شيعيان و ملت ايران بلكه راه رهايي بسياري از ملتهاي مظلوم ديگر دانست.


حجت الاسلام والمسلمین  رستمی افزود:محرم پیام آزادگی و بیداری است و پیشرفت و اقامه امر به معروف و نهی از منکر را به ارمغان می آورد.


وی ادامه داد: آیین های ایام محرم بهانه ای است تا این حادثه بزرگ تاریخی برای نسل امروز و آینده بازگو شود لذا مسئولین امر وکارشناسان مذهبی و مبلغین  نقش مهمی در این خصوص دارند.


حجت الاسلام والمسلمین رستمی محرم را به معنای بیداری تاریخی و بصیرت افزایی معنا کرد و گفت: نباید انسان ها غافل و خاموش در این قضیه باشند چرا که  امام حسین(ع) خود سردار این نقشه راه بودند.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ عاشورا تصریح کرد: امام حسین(ع) در آن زمانه جهل و تاریکی که اسلام به خطر افتاده بود، برای هدایت و روشنگری مردم و نه برای جنگ افروزی قیام کردند و با بازخوانی این واقعه در ادوار مختلف، قیام شان به نحو صحیح در طول تاریخ شناسانده شد.


حجت الاسلام والمسلمین رستمی در پایان افزود: دشمن می داند علت پیشرفت و سرمنشا حرکت پیشرونده جامعه ما، دین مداری است و می داند که مردم ایران اسلامی، مردمی دین دار هستند، از اینرو با شیوه های خاص و فریبنده به توطئه می پردازد بنابراین باید در این زمینه کار شود و بصیرت و آگاهی مردم را بالا ببریم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است