شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی: برگزاری کنگره 12هزار شهید در استان کار فرهنگی فاخر است

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی: برگزاری کنگره 12هزار شهید در استان کار فرهنگی فاخر است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 29 آبان 1402 ساعت 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی گفت: برگزاری کنگره 12000 شهید در استان یک کار فرهنگی فاخر است و پیامدهای مثبت طولانی مدتی خواهد داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی، در نشست هماهنگی کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان‌غربی، گفت: با  برگزاری کنگره 12هزار شهید در استان کار فرهنگی فاخر در استان کلید خواهد خورد که پیامدهای مثبت و سازنده زیادی را در برخواهد داشت.
وی دفاع مقدس را نمونه بارزی از فعالیت‌های جهادی دانست و گفت: این همایش فرصت مغتنمی برای جهاد تبیین و روشنگری پیرامون اوج ایثار و فداکاری ملت بزرگ ایران به شمار می‌رود.
فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه، استان در دو کنگره حضور داشت، گفت: کنگره پیش‌مرگان در سال ۹۴  در  استان سنندج با شرکت سه استان آذربایجان‌غربی، کرمانشاه و کردستان برگزار شد.
سردار رجبی اجلاسیه فرهنگ و آموزش را دومین برنامه در راستای برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان نام برد و تصریح کرد: این اجلاسیه نیز با حضور مسئولان و خانواده شهدای دانش‌آموز و فرهنگی در ارومیه برگزار خواهد شد.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان را گام مؤثری در معرفی و تبیین سیره شهدا دانست و ادامه داد : از تمامی اعضا و رؤسای کمیته‌های ستاد برگزاری کنگره بزرگداشت ۱۲ هزار شهید استان انتظار است برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این کنگره عظیم بیش از پیش تلاش کنند.
سردار رجبی به مطالبات مقام معظم رهبری در ارتباط با تبیین ظرفیت‌های موجود استان، اقدامات و تجربیات گذشته اشاره کرد و افزود: امید است با تلاش‌، بهترین و اثرگذارترین کار فرهنگی و فاخر را در استان داشته باشیم و گامی درراستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس برداشته باشیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است