شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان:روزه داران با تدبر در آيات قرآن بر رشد و تکامل ملکوتي خود بيفزايند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان:روزه داران با تدبر در آيات قرآن بر رشد و تکامل ملکوتي خود بيفزايند.

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 06 تیر 1395 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین خدائی گفت:روزه داران با تدبر در آيات قرآن بر رشد و تکامل ملکوتي خود بيفزايند.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین تقی خدائی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان تصریح کرد: مفاهیم ارزشمند مندرج در قرآن کریم می تواند به‌عنوان بهترین منبع برای هدایت انسانها باشد و اگر انسانها مفهوم آیات این کتاب الهی را به خوبی و عمل کنند سعادت دنیا و آخرت نصیب حالشان خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین خدائی افزود: بسياري از مردم به جاي عمل به قرآن، تنها آن را به عنوان يك كتاب مقدس يا به قصد ثواب آن را تلاوت مي‎كنند و يا در مراسم ختم مرده‎گان آن را قرائت نموده و يا در كنار سفره عقد و يا درياچه‎اي سبز بر روي طاقچه از آن نگهداري مي‎كنند!! در حالي كه قرآن كريم براي هدايت و تربيت انسان‎ها نازل شده و مردم بايد با عمل به دستورها و فرمان‎هاي آن، براي رسيدن به كمال و نزديك شدن به خداوند را بپيمايند و در آيات آن تدبر و تفكر کرده  ودر زندگي آن‎ها را بكار گيرند و پياده كنند.


وی با بیان اینکه ماه رمضان، ماه نزول قرآن، ماه خدا و ماه تزکيه و تهذيب است و قرآن در شب قدر که در اين ماه قرار گرفته، در قلب پيامبر اکرم(ص) تجلي کرده، تاکید کرد: روزه داران مومن در اين ماه مهمان خدا هستند و در کنار خوان پربرکت قرآن نشسته اند، و بنابراين بايد با تلاوت قرآن انس بگيرند، و با تدبر در آيات قرآن و بهره گيري فکري و عملي از مفاهيم قرآن بر رشد و تکامل ملکوتي خود بيفزايند.


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان در پایان به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان اشاره کرد و افزود: لازم است با اقتداء کردن و عمل نمودن به آیات قرآن کریم که نشات گرفته از تفسیر و تاویل اهل بیت (ع) و ائمه اطهار (ع) است خود و خانواده خود را در برابر طوفان سهمگین ظلمات نجات دهیم.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است