شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی: ایجاد شهرک های اقتصاد مقاومتی توسط بسیج دانشجویی

مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی: ایجاد شهرک های اقتصاد مقاومتی توسط بسیج دانشجویی

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 01 تیر 1395 ساعت 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:یکانی با اشاره به رویکرد بسیج دانشجویی در اردوهای جهادی پیش رو گفت: شهرک های اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه هایی است که با همکاری سپاه های شهرستانی در دستورکار بسیج دانشجویی استان قرار دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز:سیدکاظم یکانی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی تصریح کرد: علاوه بر برنامه های موجود در جهت عرصه سازندگی و محرومیت زدایی، شهرک های اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه هایی است که با همکاری سپاه های شهرستانی در دستورکار بسیج دانشجویی استان قرار دارد.


وی ادامه داد: به دلیل محدودیت سپاه های شهرستانی این شهرک ها به صورت محدود با هدف آموزش دانشجویان و گردآوردن حمایت های لازم جهت ایجاد شرکت های تعاونی فعالیت خواهند کرد که ثمره آن در بلند مدت باعث توسعه و تقویت شرکت های دانش بنیان می شود.

 

یکانی یکی از زیر ساخت های لازم برای صنایع تبدیلی و کوچک استان را صنعت خشک کن و سورتینگ دانست و افزود: بسیاری از دانشجویان هستند که با قرار گرفتن حداقل امکانات از جمله یک کارگاه کوچک می توانند بسیاری از محصولات باغی استان را خشک و حتی بسته بندی کنند و از طریق صادرات منبع ارز آوری برای کشور شوند اما دریغ از کوچکترین توجه، نظاره گر شعارهای اقتصادی هستند.

 

انتهای خبر/08

 آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است