شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی:  در راستای تعالی کشور گام برمی داریم/ ملت ایران همواره با ترفندهای استکبار جهانی مقابله کرده است

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی:  در راستای تعالی کشور گام برمی داریم/ ملت ایران همواره با ترفندهای استکبار جهانی مقابله کرده است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 06 بهمن 1399 ساعت 09:34
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: ملت ایران همواره با ترفندها و توطئه‌های استکبار جهانی مقابله کرده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با بیان اینکه صبر و روحیه والای مردم توطئه‌های بدخواهان و دشمنان را خنثی کرده است، اظهار داشت: امنیت پایدار در مرزهای ایران اسلامی مثال زدنی است و این امنیت را مدیون خون شهدای والامقام و رشادت فرزندان این مرز و بوم هستیم.

 

وی ادامه داد: ملت ایران همواره با ترفندها و توطئه‌های استکبار مقابله کرده و در زمان حاضر نیز با صبر و بزرگواری مردم تمامی توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شده است.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی افزود: کسی که دلش با ایران، انقلاب و اسلام همراه باشد، بسیجی است و امروز همگان می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های سپاه برای تعالی کشور گام بردارند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: امیدواریم در راستای کمک به احداث خانه‌های محرومان، توسعه روستاهای محروم مرزی، روستاهای نیازمند در حوزه آب رسانی، مدرسه سازی، بهداشت و درمان بتوانیم اقدامات قابل توجهی انجام دهیم.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار کرد: هر کجا انسانی باشد که دل در گرو نظام و انقلاب داشته باشد جزو جغرافیای بسیج و سپاه است و سپاه خانه همه آنهایی است که دل‌شان برای اسلام، انقلاب و ایران می تپد.

 

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: جوانان شیعه و سنی این استان علیه دشمن یک صدا بوده و خون‌شان در هم آمیخته و برای حفظ نظام و انقلاب فداکاری ها کردند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است