شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: اقتدار و قاطعیت سردار سلیمانی دشمن را زمین‌گیر کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: اقتدار و قاطعیت سردار سلیمانی دشمن را زمین‌گیر کرد

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 11:13
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: اقتدار و قاطعیت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دشمنان را زمین‌گیر کرده است.

به گزارش سپاه نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین علی متین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در گفت و گویی اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود در سال‌های مبارزه با داعش ایمان در مقابل کفر ایستاده بود یک واقعیت محض است و به پشتوانه رادمردی همچون سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی این صف‌آرایی در مقابل دشمنان دین و خدا شکل گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه، اقتدار و قاطعیت سردار سلیمانی در این رویارویی تاثیر بی‌بدیلی داشت، اضافه کرد: در کنار ایشان جوانان زیادی تربیت شدند و گمنام زندگی کردند، به صورت ناشناس خدمت کردند ولی کارهای بزرگی رقم زدند و منطقه را از لوث وجود داعش پاک کردند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ضمن اشاره به اینکه شهید سلیمانی به محور وحدت تبدیل شده‌ بودند، اضافه کرد: در نتیجه وجود ذی‌قیمت ایشان بود که نیروهای ارتشی و مردمی کشورهای منطقه با یکدیگر متحد شده و بدون احتیاج به کشورهای غربی در مقابل داعشی‌های خون‌خوار ایستادند.

 

حجت الاسلام والمسلمین متین با بیان اینکه ایشان حتی بعد از شهادت‌شان به شکل دیگری نقطه ثقل وحدت و همدلی شدند، اظهار کرد: بعد از اینکه سردار دل‌ها را از دست دادیم، همه ملت‌ یکپارچه سوگوار شدند .

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه، سردار سلیمانی متعلق به یک جریان فکری خاصی نیست، اضافه کرد: آحاد ملت صرف‌نظر از سلایق فکری و باورها، زبان و دین، خودشان را خون‌خواه این بزرگ‌مرد می‌دانند.

 

 انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است