شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربی فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی مطرح کرد : بکارگیری ۴ هزار تیم بسیجی در طرح محله محور شهید سلیمانی 

 فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی مطرح کرد : بکارگیری ۴ هزار تیم بسیجی در طرح محله محور شهید سلیمانی 

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 14 دی 1399 ساعت 13:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی از بکارگیری چهار هزار تیم ۴ نفره بسیجی در زمینه طرح محله محور شهید سلیمانی دراستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در گفت و گویی اظهار داشت: در قالب طرح محله محور شهید سلیمانی علاوه بر اینکه ۹۰ هزار بسیجی را در اسفند و فروردین ماه تحت رزمایش دفاع بیولوژیک به کار گیری کرده در این طرح بیش از ۴ کمیته و چهار تیم متشکل از تیم رصد و شناسایی تیم مراقبت تیم حمایت و تیم نظارت ساماندهی شده است.

 

وی ادامه داد: در استان ما بر اساس تقسیم بندی‌هایی که انجام شده است چهار هزار تیم چهارگانه تشکیل دادیم و مجموع بسیجیان که تا به امروز در این حوزه بکارگیری شدند بیش از ۴۰ هزار نفر است.

 

سردار شهسواری اضافه کرد: طرح شهید سلیمانی به منظور شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونا، جلوگیری از شیوع بیشتر و کمک به بهبود بیماران مبتلا به کرونا و کمک اقتصادی به خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور اجرا می‌شود.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی یادآور شد: سازمان بسیج مستضعفان در تبعیت از فرمایش رهبر معظم انقلاب آماده همکاری گسترده در سراسر استان برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا است و کمک مردم و نیروهای داوطلب نیز نقش عمده‌ای در مبارزه با این ویروس و کنترل بیماری خواهد داشت.

 

سردار شهسواری با بیان اینکه سپاه و بسیج منتظر اعتبار برای اجرای طرح‌های سلامت محور نیست، ادامه داد: در این راستا، هفت هزار بسته معیشتی از اول شیوع ویروس کرونا در اختیار نیازمندان در آذربایجان غربی قرار داده شده است.

 

وی با اشاره به اینکه کارگروه‌های حمایتی، مراقبتی و نظارتی در این راستا تدوین شده و در خدمت مردم انقلابی هستند، بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان در یک مرحله هشت هزار نفر و در مرحله رزمایش دفاع بیولوژیکی ۹۷ هزار نفر بسیجی در استان مشارکت فعال داشتند.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی از افزایش ۲۰ درصدی اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در سال آینده خبر داد و گفت: سال گذشته سه هزار پروژه در عرصه‌های مختلف با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان اجرا کردیم که مهمترین این طرح‌ها احداث ۵۰۰ واحد مسکونی بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است