شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیرزمايش گردان هاي بيت المقدس سپاه نقده برگزار شد

رزمايش گردان هاي بيت المقدس سپاه نقده برگزار شد

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 10:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:رزمايش گردان هاي بيت المقدس سپاه نقده با حضور چهار گردان برگزار شد.


به گزارش سپاه نیوز: گردان های بیت المقدس سپاه نقده و محمدیار به منظور آمادگی به مدت دو روز در منطقه یادگارلو به اجرای پیاده روی تاکتیکی شبانه، مقابلع با دشمن فرضي،دفاع از كوي برزن و امدادو نجات پرداختند.


سرهنگ امير اكبري فرمانده سپاه نقده در جمع كثيري از بسيجيان گفت: ايجاد شكاف بين شيعه و سني از اهداف و برنامه هاي دشمنان است.


وی  افزود :در طول تاریخ یکی ازترفندهای همیشگی استعمار و استکبار تفرقه افکنی میان مردم بوده است. در این میان ایجاد اختلاف و تفرقه در میان مسلمانان شیعه و سنی نمود بیشتری داشته و متاسفانه دشمنان اسلام توانسته اند از این رهگذر در کشورهای اسلامی به منافع خود برسند.


سرهنگ اكبري با بیان اینکه هنوز آمریکا دارای یک قدرت نظامی بزرگی است اما این قدرت فاقد آفرینش و پیروزی سیاسی است گفت: ما شاهد شکلگیری منحنی زوال قدرت غرب در جهان هستیم و در عین حال شاهد درخشش خورشید انقلاب اسلامی در همه سرزمین‌های اسلامی هستیم که براین اساس موازنه قوا به نفع مسلمانان در حال تغییر است.


در ادامه امام جمعه شهرستان نقده حجت الاسلام والمسلمین حيدري زاده اظهار داشتند: تحقق اقتصاد مقاومتي كه نقشه راه از سوي مقام معظم رهبري در سال جديد است، تنها با اقدام و عمل جدي عملياتي و پياده مي شود.


وي با بيان اينكه تمامي عوامل و مجموعه ها بايد جرات و جسارت انجام كارهاي بزرگ را داشته باشند، افزود: هدف دشمنان، زمين گير كردن نظام مقدس جمهوري اسلامي و مردم ما به شيوه هاي مختلف از جمله اقتصادي است اما بدون ترديد بهترين راه برون رفت كشورمان از مشكلات اقتصادي، اجرايي و عملياتي كردن اقتصاد مقاومتي است.
حجت الاسلام والمسلمین حيدري زاد با اشاره به تشكيل ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي در هيات دولت افزود: اقتصاد مقاومتي يك شعار نيست بلكه يك اصل ضروري است و در اين راستا وظيفه همه آحاد جامعه گام برداشتن براي تحقق اين اصل مهم و راهبردي نظام است.


در پايان رزمايش فوق با اجراي دفاع از كوي برزن و امدادنجات خاتمه يافت و تمام بسيجيان شركت كننده در رزمايش در نماز جمعه حضور يافتند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است