شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: در راستای خدمت به مردم هر کاری انجام خواهیم داد

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: در راستای خدمت به مردم هر کاری انجام خواهیم داد

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 12 آذر 1399 ساعت 11:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: یک میلیون بسیجی ساماندهی شده در نقاط مختلف این استان آمادگی دارند تا برای سلامتی مردم جان خود را فدا کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار کرد: هر کاری که برای سلامتی مردم اثرگذار باشد با جان فشانی انجام خواهیم داد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

 

وی تاکید کرد: تلاش در راه سلامتی مردم در شرایط کنونی یک انقلاب برای سلامتی مردم است که توسط بسیجیان جان بر کف انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی، گفت: عملکرد بسیج در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی درخشان بود و در تاریخ مثالی ندارد و در برهه کنونی نیز هر اقدامی لازم باشد در راستای خدمت به مردم انجام خواهیم داد.

 

وی بیان کرد: بسیج در تمامی مراحل سازندگی، اجتماعی و فرهنگی در صحنه حاضر بوده و در حال حاضر نیز در حوزه سلامت آمادگی کامل دارد تا اثرگذاری چشمگیری داشته باشد.

 

سردار شهسواری ادامه داد: همچنین در شرایط موجود کرونا، بسته‌های معیشتی ۵۰۰ هزار تومانی نیز طی هفته بسیج در آذربایجان‌غربی توزیع شد.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است