شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیدر قالب رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت؛  توزیع 40 هزار بسته معیشتی در آذربایجان غربی

در قالب رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت؛  توزیع 40 هزار بسته معیشتی در آذربایجان غربی

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 27 مهر 1399 ساعت 11:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: در قالب رزمایش کمک مومنانه 40 هزار بسته معیشتی در آذربایجان غربی توزیع شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ رحمانی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار کرد: سومین فاز از دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در آذربایجان غربی با محوریت ارومیه اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه در این راستا بیش از 40 هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع خواهد شد، ادامه داد: این مهم با مشارکت اقشار مختلف مردم، خیران، بسیجیان و ... انجام می‌پذیرد.

 

وی تصریح کرد: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه در مجموع 370 هزار بسته معیشتی در استان توزیع شد، در این مرحله نیز در سه فاز 200 هزار بسته معیشتی در استان توزیع می‌شود.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: با همت سپاه و با همراهی خیران تا وقتی که کرونا را شکست نداده‌ایم، همواره در کنار اقشار بی‌بضاعت و آسیب‌دیده از کرونا قرار خواهیم گرفت.

 

رحمانی ارزش ریالی هر بسته را در مجموع بیش از 4 میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: این بسته‌ها حبوبات، برنج و ... را شامل می‌شود؛ از طرف دیگر نیز با توجه به بازگشایی مدارس نسبت به تهیه و توزیع لوازم التحریر نیز اقدام شده است.

 

وی به همکاری اقشار مختلف مردم برای مشارکت در این حرکت خداپسندانه ابرازامیدواری کرد و بیان داشت: برای اینکه بسته‌های معیشتی به دست نیازمند واقعی برسد، لازم است که پایگاه‌های مقاومت بسیج همکاری کنند که خوشبختانه تاکنون این همراهی وجود داشته است.

 

رحمانی با بیان اینکه بیش از 4 هزار پایگاه مقاومت بسیج در توزیع این بسته‌ها مشارکت خواهد کرد، گفت: با توجه به اینکه تکاب یکی از شهرستان‌های محروم استان به شمار می‌رود، علاوه بر ارسال کمک‌های معیشتی فعلی، 4 هزار بسته دیگر نیز در این هفته به شهرستان فوق ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است