شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: انقلاب اسلامی ایران از اسلام نبوی نشات گرفته است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: انقلاب اسلامی ایران از اسلام نبوی نشات گرفته است

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 22 مهر 1399 ساعت 11:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: انقلاب اسلامی ایران از اسلام نبوی نشات گرفته است.

به گزارش سپاه نیوز؛  آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی با حضورحجت الاسلام علی متین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان آذربایجان غربی استان  در سالن کانون جوانان بسیج این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان آذربایجان غربی در مورد ارتباط اسلام ناب نبوی و انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما انقلابی است که از اسلام ناب نبوی نشآت گرفته و یکی از این نقاط مشترک همان وجود مسلم دشمن است که در آیات مبارک قرآن کریم هم به آن اشاره شده است.

 

وی در ادامه بیان کرد: در قرآن کریم وجود مقدس حضرت احدیت می فرماید که یا رسول الله  فکر نکن که وقتی اسلام را بنا نهادی، بدون دشمن خواهی بود و ضرورتا دشمنانی خواهی داشت و دشمنان تو آن چنان با تو دشمنی می‌کنند که تو از روش و مسلک خود دست برداری و آنگاه از تو راضی می‌شوند که تو دو دست خود را بالا برده و از روش و منش تو که اسلام است دست برداری.

 

حجت الاسلام والمسلمین متین ادامه داد: توجه نیروهای مسلح ما به آیه 60 سوره انفاق به معنای بالا رفتن قدرت نظامی، توجه دولت مردان ما به این آیه شریفه به معنای بالا رفتن قدرت اقتصادی و توجه روحانیون و افسران جنگ نرم ما به مفهوم این آیه مقدس پیروزی در جبهه های جنگ نرم است.

 

لازم به ذکر است در پایان این آئین ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمد رستمی، طی حکمی از سوی نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حجت الاسلام خیرالله شریفی به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خوی منصوب شد.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است