شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلجانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: راهکار پیروزی در جنگ نرم تولید محتوای غنی و بروز است

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: راهکار پیروزی در جنگ نرم تولید محتوای غنی و بروز است

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 10:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل گفت: قرارگاه دشمن در فضای مجازی تشکیل شده ما نیز باید برای پیروز در این میدان قوی، پرحجم و با محتوای بروز قدم برداریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در دومین همایش فعالان فضای مجازی استان اردبیل اظهار داشت: وقتی از جنگ سخن می گوییم در ذهن ها توپ و تانک تجسم می شود اما امروز قلم ها جلو تر از تانک ها به پیش می روند.

 

وی افزود: فضای مجازی در بعد اطلاع رسانی و ارتباطات در صورت بوم سازی و استفاده مناسب می تواند بسیار موثرتر باشد.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل ادامه داد: ابعادی از فضای مجازی که تولیدات در آن توام با سیاه نمایی و بزرگ نمایی است که باید با روشنگری به مردم آشکار شود؛ اگر با سواد رسانه ای مناسب وارد نشویم قتلگاهی برای جوانان خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: قرارگاه دشمن در فضای مجازی تشکیل شده و ما نیز باید برای پیروز در این میدان قوی، پرحجم و با محتوای بروز قدم برداریم.

 

سردار مستعد در پایان گفت: سردار شهید سپهبد سلیمانی شخصیتی تربیت یافته در مکتب ناب اسلام و انقلاب است که می توان محتوای قوی برای تولیدات دیجیتال باشد.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است