شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:  گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:  گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 11:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم و محرومان قرار دارند و به عنوان بازوی توانمند سازمان بسیج سازندگی مطرح شده‌اند.

به گزارش سپاه نیوز؛ پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در نشست با اعضای گروه‌های جهادی دانشگاه پیام نور اردبیل اظهار داشت: گروه‌های جهادی موتور محرک عرصه‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی هستند و هم‌اکنون در سطح جامعه از قشرهای مختلف در گروه‌های جهادی عضویت یافته و برای رفع محرومیت تلاش می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه دانشجویان باید رزمندگان و ایثارگران را الگوی خود قرار دهند افزود: امروز دانشجویان جهادی با الگوگیری از روحیه جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس در جنگ تمام عیار اقتصادی برای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند.

 

پیرجاهد با تاکید بر اینکه گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند تصریح کرد: گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم و محرومان قرار دارند و به عنوان بازوی توانمند سازمان بسیج سازندگی مطرح شده‌اند.

 

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن قدردانی از فعالیت‌های گروه‌های جهادی دانشجویی بیان کرد: گروه‌های جهادی دانشجویی سطح استان اردبیل اقدامات و فعالیت‌های مهم و ارزشمندی در عرصه‌های مختلف انجام می‌دهند که آثار بسیار ارزشمندی نیز برای مردم استان داشته است.

 

وی پشتیبانی و حمایت از گروه‌های جهادی را اولویت سازمان بسیج سازندگی دانست و اظهار کرد: گروه‌های جهادی به همت جوانان مومن و انقلابی و در جهت جلب رضایت خداوند و در راستای خدمت رسانی به مردم  ایجاد می‌شود که پشتیبانی و حمایت از گروه‌های جهادی از اولویت‌های اساسی سازمان بسیج سازندگی است.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است