شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل: هفته بسیج فرصتی برای نشان دادن ظرفیت‌های نیروی مردمی بسیج برای مقابله با استکبار جهانی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل: هفته بسیج فرصتی برای نشان دادن ظرفیت‌های نیروی مردمی بسیج برای مقابله با استکبار جهانی

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل گفت: هفته گرامیداشت بسیج فرصت مناسبی است که بتوانیم ظرفیت‌های این نیروی مردمی را برای مقابله با استکبار جهانی به کل دنیا اعلام کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین میثم فیاضی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل در دیدار فرماندهان و اقشار مختلف بسیج با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل اظهار داشت: بسیج یک نیروی مردمی بوده که در سرنوشت و موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی را ایفا کرده است.

 

وی افزود: نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل در حوزه‌های فرهنگی و تربیتی نشست‌های حضوری و غیرحضوری بسیاری برای آشنایی جوانان با ترفندهای جنگ نرم و دشمن‌شناسی برگزار می‌کند که به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج نیز نشست‌های علمی و فرهنگی و سیاسی توسط سپاه برای اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل بیان کرد: نشست‌های علمی و تحقیقاتی و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای گرامیداشت هفته بسیج است که در کنار این موارد نیز ساماندهی هادیان سیاسی برای برگزاری کلاس‌ها و توسعه بصیرت‌افزایی جامعه میان نوجوانان و جوانان در دستور کار قرار دارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین فیاضی اظهار کرد: سالانه به طور متوسط 9 هزار و 500 نشست سیاسی و بصیرت‌افزایی در استان اردبیل برگزار می‌شود که امسال نیز در قالب هفته بسیج و فواصل مختلف سال برگزاری این نشست‌ها در دستور کار قرار دارد.

 

وی بیان کرد: هفته گرامیداشت بسیج فرصت مناسبی است که بتوانیم ظرفیت‌های این نیروی مردمی را برای مقابله با استکبار جهانی به کل دنیا اعلام کنیم و بسیج که در سال 58 به فرمان تاریخی امام راحل تشکیل شده امروز بعد از گذشت 38 سال به یکی از بازوهای توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی حوزه‌ها تبدیل شده است.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است