شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلتجمع بزرگ بسیجیان در اردبیل با عنوان شکوه مقاومت برگزار می‌شود‌

تجمع بزرگ بسیجیان در اردبیل با عنوان شکوه مقاومت برگزار می‌شود‌

منتشرشده در اردبیل شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 11:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: همزمان با اجرای برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج تجمع بزرگ بسیجیان با حضور ۶ هزار بسیجی با عنوان شکوه مقاومت در اردبیل برگزار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار حسن دهقانی در تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج اردبیل اظهار داشت: امام راحل بعد از پیروزی انقلاب و در 5 آذر ماه سال 58 فرمان تاریخی مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین را صادر کرد که امروز بعد از گذشت سال‌های متمادی شاهد این موضوع هستیم که بسیج به یکی از بازوهای قدرتمند نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.

 

وی افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان اردبیل 210 برنامه پیش‌بینی شده است که این برنامه‌ها در روزهای مختلف و به تفکیک برنامه برای هر روز برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: روز نخست بسیج اقتصاد مقاومتی و سازندگی نامگذاری شده که از این روز از فعالان عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی توسط بسیج تجلیل می‌شود و در روزهای بعدی افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی و عمرانی را شاهد خواهیم بود.

 

دهقانی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم گرامیداشت هفته بسیج تجمع بزرگ بسیجیان است که این برنامه همزمان با روز آخر هفته بسیج  با حضور 6 هزار بسیجی شهرستان اردبیل با عنوان شکوه مقاومت در سالن شهید آسمانی مجموعه تختی اردبیل برگزار می‌شود.

 

وی اظهار کرد: برگزاری نشست‌های روشنگری و اندیشه‌ورزی و نیز برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تولید علم، دیدار با خانواده‌ شهدا و عطرافشانی مزار شهدا و حضور بسیجیان در نماز عبادی - سیاسی جمعه از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هفته بسیج است.

 

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی است و باید تمام توان خود را برای رشد و شکوفایی این نیروی مردمی به کار ببریم چرا  که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نظام مقدس در هر زمانی با مشکل روبه‌رو شده بسیجبان با اتکا به خداوند منان به یاری نظام شتافتند.

 

لنتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است