شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه استان اردبیل: دانشگاهیان وظیفه‌ای خطیر و حساسی جهت دفع تهاجمات فرهنگی برعهده دارند

فرمانده سپاه استان اردبیل: دانشگاهیان وظیفه‌ای خطیر و حساسی جهت دفع تهاجمات فرهنگی برعهده دارند

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 11:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دانشجویان و دانشگاهیان وظیفه‌ای خطیر و حساسی جهت دفع تهاجمات فرهنگی برعهده دارند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم یادواره شهدای دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل اظهار داشت: کشور و ملت ایران هدف اصلی آمریکاست که با نشانه رفتن نظام اسلامی در نظر دارد اعتقادات، ارزش‌ها و باورهای اسلامی ما را زیرسئوال ببرد که به طور حتم نمی‌تواند در این زمینه کاری از پیش ببرد.

 

وی افزود: ما برای دستیابی به اقتدار و عظمت کنونی کشورمان هزاران شهید والامقام را تقدیم نظام اسلامی کردیم و تسلیم شدن در مقابل دشمنان را نمی پذیریم بلکه وظیفه ما در عصر کنونی اتحاد و بصیرت و گوش سپردن به رهنمودهای مقام معظم رهبری برای خنثی کردن نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان است.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: شهدای والامقام تاریخ‌ساز کشورمان هستند که نباید راه و هدف آن‌ها گم شود بلکه باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری یادواره‌های شهدا به بهترین شکل و به طور منظم به تمامی اهداف خود در راستای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

 

سردار بابازاده بیان کرد: بصیرت‌افزایی و معرفت‌افزایی دو محور مهم برای دستیابی به تمامی اهداف مورد نظر است که در این زمینه رسالتی خطیر و حساس بر عهده داریم  و در این زمینه تلاش بر این است که در این مسیر مهم و اساسی گام برداریم.

 

وی تصریح کرد: برقراری امنیت پایدار در کشور مهم‌ترین مسئله‌ای است که ما به دنبال آن هستیم و در هشت سال دفاع مقدس برای دستیابی به امنیت در کشور رشادت‌ها و فداکاری‌های بسیاری صورت گرفته و رزمندگان و شهدای والامقام کشورمان با جان و دل در مقابل کفر و ستم ایستادگی کرده و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمنان بیفتد.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دانشجویان و دانشگاهیان وظیفه‌ای خطیر و حساس برای دفع تهاجمات فرهنگی دارند که وارد شدن در عرصه علم و تربیت در این زمینه امری بسیار مهم و ضروری است.

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است