شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلاعزام 15 دستگاه وسیله نقلیه از سپاه حضرت عباس (ع) برای خدمت رسانی به زائران اربعین در مرز مهران

اعزام 15 دستگاه وسیله نقلیه از سپاه حضرت عباس (ع) برای خدمت رسانی به زائران اربعین در مرز مهران

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خبر داد : 15 دستگاه وسائط نقلیه از سپاه حضرت عباس (ع) برای خدمت رسانی به زائران اربعین در مرز مهران اعزام شد.

به گزارش سپاه نیوز؛از طرف سپاه حضرت عباس (علیه السلام ) استان اردبیل 15 دستگاه اتوبوس ، میبنی بوس و وسائط نقلیه امداد به منظور خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی به مرز مهران اعزام گردید.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار مستعد حصاری جانشین سپاه حضرت عباس (ع) گفت: سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل علاوه بر خدمات دیگر به کاروان های پیاده در ایام اربعین یک کاروان ترابری اعم از  15 دستگاه اتوبوس ، مینی بوس و وسائل نقلیه امداد به منطقه مرزی و پایانه مهران جهت خدمات رسانی به زائران اعزام کرد.

 

جانشین فرمانده سپاه استان اردبیل تصریح کرد: سپاه حضرت عباس (ع) به زائران حضرت امام حسین (ع) که در ایام اربعین عاشقانه و خالصانه از جهان اسلام در این تجمع و همایش عظیم حسینی شرکت کرده اند،خدمات مختلفی مانند اسکان، امنیت و حمل و نقل ارائه نموده است.

 

وی افزود: این عزیزان از محل سپاه اردبیل بعد از کنترل و توجیه نسبت به ماموریت جهت خدمت شایسته برای زائرین حضرت امام حسین (ع) اعزام شده و به جمع خدمتگذاران پیوسته و در این تجمع میلیونی شرکت خواهند کرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است