شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل : این تفکر بسیج و بسیجی است که دشمنان اسلام را به خاک ذلت کشانده است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل : این تفکر بسیج و بسیجی است که دشمنان اسلام را به خاک ذلت کشانده است

منتشرشده در اردبیل شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 08:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل اظهار داشت : این تفکر بسیج و بسیجی است که دشمنان اسلام را به خاک ذلت کشانده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین نوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل در نخستین جلسه مجمع بسیج شهرستان اردبیل که با حضور اعضا و بسیجیان این مجمع در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد با بیان اینکه عاشورا دانشگاه ایستادگی و مقاومت می باشد گفت: امام حسین (ع) و یارانش فارغ التحصیلان واقعی این مکتب هستند و باید از این بزرگان پند بگیریم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا به وسیله تصمیم هایشان در بین خود تفرقه ایجاد نموده اند ادامه داد : این تفکر بسیج و بسیجی است که امروز دشمنان اسلام را به خاک ذلت کشانده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل در ادامه با بیان اینکه این قانون الهی است که هر کس دین خدا را یاری نماید خدا نیز او را یاری خواهد نمود تصریح کرد: بسیج امروز به تاسی از سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) تمام هستی اش را برای یاری دین خدا بکار برده و خداوند نیز همیشه یاری گر خواهد بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین نوری در ادامه  افزود: دشمنانی که نظام اسلامى و جمهورى اسلامى را تهدید میکنند که ما چنین میکنیم، چنان میکنیم بدانند: جمهورى اسلامى به برکت تفکّر بسیجى و عمل و حرکت بسیجى شکست‌ناپذیر است و هیچ تفکری نخواهد توانست در اذهان بسیج انحراف ایجاد کند.

 

 

انتها خبر /09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است