شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلرئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های اردبیل : با ارزش ترین و مقدس ترین نیروی کشور سپاه است

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های اردبیل : با ارزش ترین و مقدس ترین نیروی کشور سپاه است

منتشرشده در اردبیل شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 08:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های اردبیل بیان کرد :در طول هشت سال دفاع مقدس سپاه نقش موثر و خوبی ایفا کرده است و اگر دلاورمردیهای ایشان نبود امروز امنیت کنونی را نداشتیم و این امنیت را مدیون سبزپوشان انقلاب اسلامی هستیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در نشست روسای دانشگاه های و مسئولین نهادهای دانشگاهی اردبیل با فرمانده سپاه اردبیل تصریح کرد: سپاه پاسداران با ارزش ترین، مقدس ترین و معنوی ترین لشکر و نیروی کشور است.

 

وی بیان کرد در طول هشت سال دفاع مقدس سپاه ، نقش موثر و خوبی ایفا کرده است و اگر دلاورمردیهای ایشان نبود امروز امنیت کنونی را نداشتیم و این امنیت را مدیون سبزپوشان انقلاب اسلامی هستیم.

 

وی اظهار کرد: قدرت سپاه بایستی در عالم بیش از این نام آور باشد و عظمت سپاه در دنیا و جامعه بیشتر شود . جریان تفکر اسلام در دنیا سریع و  نشان دهنده قدرت سپاه می باشد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمینحسنی گفت: سپاه و انقلاب و رهبری در کنار یکدیگر ایستاده اند . به مجموعه سپاه به چشم حزب‌الله نگاه می کنیم و همیشه سپاه غالب است و دشمن به برکت این انقلاب توتن ایجاد واهمه‌ را  نخواهد داشت.

 

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی دشمن را به زانو درآورده است و این در حالی است که همه دنیا و دشمنان اسلام در فکر مقابله با ما هستند اما جمهوری اسلامی با قدرت فکری و معنوی که دارد در مقابل این ابر قدرت ها و برای دفاع از اسلام ایستاده است.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است