شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: هیچ ابر قدرتی نمی تواند خللی در اقتدار سپاه ایجاد کند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: هیچ ابر قدرتی نمی تواند خللی در اقتدار سپاه ایجاد کند

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 14:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امروز هیچ ابر قدرتی نمی تواند قدرت سپاه را مختل کند زیرا این قدرت را به برکت خون شهدا و اتحاد همدلی بین مردم و نیروی های انقلابی به دست آورده ایم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جمع روسای دانشگاه‌های اردبیل اظهار داشت: انسجام و وحدت مسئولان و مردم قدرت اصلی ایران را تشکیل می‌دهد و این یک اصل اساسی و مهم برای ما است که باید مورد توجه واقع شده و به هیچ وجه دست کم گرفته نشود.

 

وی افزود: سپاه از این که همیشه در خدمت مردم باشد و در راستای خدمت‌رسانی به مردم گام بردارد به خود افتخار می‌کند و این مجموعه از سربازان کوچک و ناقابل ملت بزرگ ایران تشکیل یافته که حرکت بزرگی که دانشگاهیان بلافاصله پس از سخنان اخیر ترامپ نشان دادند در راستای احیای نهضت روشنگری بود که برای ما افتخار است.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: با توجه به تاثیرات عمیق سپاه در قلب مردم و دنیا این مجموعه همیشه در مقابل هجمه‌های مختلف قرار می‌گیرد ولی این هجمه‌ها جایگاه سپاه را بیشتر و بهتر در قلب مردم تثبیت می‌کند و دشمنان با این اقدام نمی‌توانند به هیچ وجه جایگاه سپاه را در خطر بیندازند.

 

سردار بابازاده بیان کرد: احترامی که مردم و مسئولان به سپاه دارند به خاطر خلوص نیروهای انقلاب بوده و این احترام در سایه جان‌فشانی‌های شهدای دفاع مقدس و فداکاری‌های رزمندگان اسلام در سال‌های بعد از انقلاب حاصل شده است و تلاش سپاه بر این است که از این پس از دستاوردهای انقلاب اسلامی با جان و دل دفاع کند.

 

وی تصریح کرد: سپاه بر خود وظیفه می‌داند که از دستاوردهای علمی دانشگاهیان برای اقتدارآفرینی و افتخارآفرینی مردم جامعه پاسداری و نگهداری کند و برای دستیابی به این اهداف از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند چرا که تجربه ثابت کرده مجاهدت‌های علمی دانشمندان نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: کشور ما به مرحله‌ای از علم و صنعت دست یافته که دشمنان درخواست مذاکره با ایران را مطرح کردند و این حقیقت را می‌دانند که حتی تفکر غلبه کشور ما به ذهنشان خطور نکند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است