شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : آموختن راه درست و اسلامی زندگی به جوانان و دانشجویان ، همانند جهاد در میدان های نبرد با داعش است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : آموختن راه درست و اسلامی زندگی به جوانان و دانشجویان ، همانند جهاد در میدان های نبرد با داعش است.

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 16:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: طرح ولایت دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل با هدف آموزش و عملی سازی مبانی اندیشه های اسلامی و با حضور دانشجویان و مربیان صالحین دانشگاه های اردبیل برگزار شد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده با اشاره به رشادت های رزمندگان در میدان های نبرد علیه تروریسم و دفاع از مظلومیت مردم مسلمان کشور های اسلامی گفت : امروز نتیجه تربیت صحیح اسلامی و انسانی در میدان های مبارزه با تروریسم و توسط فرزندان مسلمان امت اسلامی به نمایش گذاشته میشود. و هر روز سلامت و صحت و درستی دین اسلام بر جهانیان آشکار تر می شود.

 

سردار بابازاده با اشاره به اخلاق و کردار شهیدان افزود: مکتب اسلام مکتب عشق به هم نوع و انسانیت است و شهدای ما در این مکتب همراه با شیر مادر رفتار و منش اسلامی و انسانی را یاد می گیرند که علی سیفی نمونه بارز این جوانان است و دقیقا باید گفت: رفتار و منش شهید سیفی دقیقا رفتار و منش شهدای هشت سال دفاع مقدس بود.

 

در ابتدای این برنامه اسدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل نیز در سخنانی هدف از برگزاری دهمین دوره طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان را آشنایی دانشجویان با مبانی اندیشه های اسلامی ، افکار و آرمان های امام خمینی (ره) و تربیت نیرو های همطراز برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد و گفت : این دوره در 8 روز و در 70 ساعت درسی با 4 محور معرفتی ، بصیرتی ،تربیتی اخلاقی ،مهارتی تشکیلاتی برگزار می شود.

 

اسدی با اشاره به اینکه در این طرح بیش از 750 نفر از دانشجویان بسیجی حضور ثبت نام کرده اند ادامه داد : در این دوره ها سعی شده با بهره گیری از اساتید مجرب کشوری بر غنای آموخته های دانشجویان بیافزاییم.

 

وی در پایان گفت : از میان دانشجویان ثبت نام کننده 20 نفر به دوره طرح معرفت کشوری ، 15 نفر به دوره شهید چمران و 150 نفر به دوره طرح معرفت استانی راه یافته اند.

 

یاد آور میشود تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم علی سیفی و مداحی از دیگر برنامه های اجرا شده در افتتاحیه این دوره بود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است