شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلاردوهای طرح هجرت 3 در مدارس اصلاندوز با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و محرومیت زدایی افتتاح شد

اردوهای طرح هجرت 3 در مدارس اصلاندوز با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و محرومیت زدایی افتتاح شد

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اردوهای طرح هجرت در 10 مدرسه اصلاندوز با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان افتتاح شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری و رییس آموزش و پرورش اصلاندوز و جمعی از کارکنان ،دانش آموزان و  اهالی روستای کورلار اردوهای طرح هجرت 3 در مدرسه سینای این روستا آغاز شد.

 

سرهنگ دوم پاسدار محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه عشایری ، هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانست.

 

وی با اشاره به برگزاری طرح هجرت در سالیان گذشته از آمادگی کامل سپاه ناحیه عشایری برای اجرای هر چه بهتر طرح هجرت 3 با همکاری آموزش و پرورش اصلاندوز خبر داد و گفت: امیدواریم شرکت کنندگان در این اردو ضمن مهارت آموزی و سپری نمودن اوقات فراغت خود با با کاری مفید و سازنده جهت شاداب و آماده سازی فضای مدرسه برای استفاده دانش آموزان تلاش کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سردارپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری نیز گفت:سالم سازی اوقات فراغت دانش آموزان امری مهم است که باید با کار جهادی و علمی اوقات فراغت دانش آموزان را سالم سازی کنیم.

 

وی اردوی جهادی را کار مقدسی دانست و بیان کرد: دانش آموزان باید با تلاش خود کار جهادی خود را دنبال کنند.

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است