شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلهمزمان با هفته عفاف و حجاب تجمع صیانت از حریم خانواده در منطقه نمونه گردشگری شورابیل استان اردبیل برگزار شد

همزمان با هفته عفاف و حجاب تجمع صیانت از حریم خانواده در منطقه نمونه گردشگری شورابیل استان اردبیل برگزار شد

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 26 تیر 1396 ساعت 15:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 سپاه نیوز: همایش صیانت از حریم خانواده در منطقه نمونه گردشگری شورابیل استان اردبیل، در راستای ارج نهادن به ارزشهای دینی و حفظ اصول و ارزشهای خانواده اسلامی برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار عبدی فرمانده سپاه ناحیه اردبیل در این همایش ضمن عرض خیر مقدم و گرامی داشت یاد و خاطره 7هزار شهید جامعه زنان گفت : شهدای جامعه زنان کشور چادر خود را در جهت دفاع از ناموس و کیان ایران اسلامی کفن خود قرار دادند.

 

عبدی ، آرامش و آسایش کشور را مرهون خون پاک شهدا دانست و افزود: استکبار جهانی با تمام قوا در تلاش است تا انقلاب اسلامی را نابود کند اما همیشه با اراده قوی ملت ایران روبه رو شده است و اکنون نیز بعد از گذشت 38 سال، دشمن با طراحی جنگ های نرم و جنگ اقتصادی در پی مهار انقلاب اسلامی است که با وجود اراده محکم این ملت توطئه های آنان با شکست مواجه شده است.

 

وی با بیان ویژیگی های آیت الله سید یونس اردبیلی، رهبر مقابله با کشف حجاب در ایران گفت: یونس اردبیلی با استقامت ، قوت و پشتیبانی ملت ایران توانست قانون لغو کشف حجاب را عملی کند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به طراحی های جنگ نرم دشمن اشاره کرد و افزود: تنها امید دشمن برای نفوذ ، طراحی جنگ های نرم است تا فرهنگ غربی را جایگزین فرهنگ اصیل ایرانی کند.

 

وی با اشاره به اینکه حجاب مصونیت است نه محدودیت، تصریح کرد: جوانانی که در مکتب عاشورا و شهدا پرورش یافته اند بایستی اندیشه عاشورایی پیشه کنند چرا که فتنه های غربی در برابر اراده جوانان ایرانی محکوم به شکست است.

 

فرمانده سپاه ناحیه اردبیل در پایان سخنان خود در همایش صیانت از حریم خانواده ضمن توصیه همگان به عمل به سیره و وصایای شهدا، با بیان اینکه همه ما بایستی سفیران حجاب و عفاف در جامعه اسلامی باشیم گفت: حجاب یک نعمت الهی است که از آن به عنوان یک ارزش باید یاد شود و شخص خود به این باور برسد که حجاب جز مصونیت نیست .

 

قرائت بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس(ع) استان، اجرای سرود و تجلیل از مادر شهید مدافع حرم علی سیفی با اهدای چفیه متبرک شده به آستان مقدس رضوی از دیگر برنامه های همایش صیانت از حریم خانواده بود.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است