شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلکلنگ احداث خانه عالم در دهستان آراللوی بزرگ از توابع بخش هیر استان اردبیل به زمین زده شد

کلنگ احداث خانه عالم در دهستان آراللوی بزرگ از توابع بخش هیر استان اردبیل به زمین زده شد

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 25 تیر 1396 ساعت 11:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم شهرستان اردبیل، باحضور جمعی از مسئولین سپاه واداره کل تبلیغات اسلامی استان، کلنگ احداث خانه عالم در دهستان آراللوی بزرگ از توابع بخش هیر این استان به زمین زده شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرگرد پاسدار جواد نوحی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان اردبیل با بیان اینکه هدف از ایجاد خانه های عالم در مناطق محروم اشاعه فرهنگ دینی و اسلامی در بین اهالی و جوانان آن منطقه می باشد، گفت: پیش بینی می شود در راستای خدمات رسانی به اهالی مناطق محروم امسال بیش از 2 باب خانه عالم در مناطق محروم اردبیل احداث و  به بهره برداری برسد.

 

وی با بیان اینکه خانه عالم دهستان آراللو در متراژ 90 مترمربع احداث خواهد شد، گفت: امید است تا پایان پاییز امسال این خانه را آماده و به روحانی این دهستان تحویل دهیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه استقرار روحانی در خانه های عالم از جمله وظایف اداره کل تبیغات اسلامی می باشد، از همکاری صمیمانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان به جهت تامین روحانی برای مناطق محروم تقدیر و تشکر نمود.

 

 

 

 انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است