شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه خلخال: دیدگاه امام راحل در فرمان تشکیل سپاه دیدگاهی الهی بود

فرمانده سپاه خلخال: دیدگاه امام راحل در فرمان تشکیل سپاه دیدگاهی الهی بود

منتشرشده در اردبیل شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سرهنگ عطایی گفت: دیدگاه امام خمینی (ره) در تشکیل سپاه دیدگاهی الهی بود.

 

سپاه نیوز : سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش عطاییفرمانده سپاه خلخال به مناسبت 2 اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل اظهار کرد: در شرایط آن روز کشور ، تصمیم امام (ره) تصمیمی برای تثبت نظام و تقویت حکومت دینی و اسلامی و دفع دشمنان نظام بود که سپاه نقش خود را به شایستگی ایفا کرد.

 

فرمانده سپاه خلخال با اشاره به جمله تاریخی امام راحل در خصوص سپاه که « اگر سپاه نبود کشو رهم نبود» یادآور شد: سلطه‌گران و دشمنان ، سپاه را بزرگترین مانع در مقابل نفوذ به انقلاب اسلامی می دانستند و سپاه بارها در عزت و عظمت، اقتدار خود را به جهانیان نشان داد و دشمنان را در تحقق اهداف شومشان مایوس کرد.

 

عطایی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را حامی چارچوب نظام و مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: بنابه فرمایش مقام معظم رهبری امروز دشمن با نفوذ جریانی در تلاش است آرمان‌ها، باورها، نگاه ها و سبک زندگی ما را تغییر دهد که با پشتیبانی مردم و بسیجیان همیشه در صحنه و سبزپوشان ولایت تمامی نقشه‌های آنان نیز نقش بر آب خواهد شد.

 

وی وظیفه امروز سپاهیان و جامعه را فصل‌الخطاب قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: سپاهیان، پاسداران و بسیجیان منتظر فرمان مقام معظم رهبری در دفاع از کشور و ملت ایران هستند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است