شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه ناحیه اردبیل خبر داد: اعزام هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی

فرمانده سپاه ناحیه اردبیل خبر داد: اعزام هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 09:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز : سرهنگ عبدی گفت: هفتمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی با اعزام 375 نفر از دانش‌آموزان دختر از مدارس ناحیه یک و دو اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 به گزارش سپاه نیوز؛  سرهنگ پاسدار شکور عبدی فرمانده سپاه ناحیه اردبیل در حاشیه بدرقه اعزام دانش‌آموزان از مقابل سالن شهدای باکری اردبیل اظهار کرد: هفتمین اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی استان اردبیل با اعزام ۲۷۸ نفر از دانش‌آموزان دختر به همراه ۷۸ نفر از عوامل اجرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور انجام شد.

 

 

 وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان با حضور در مناطق عملیاتی جنوب با شهدای هشت سال دفاع مقدس میثاق دوباره می‌بندند، تصریح کرد: دانش‌آموزان دختر در قالب هشت دستگاه اتوبوس به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه اردبیل به اهمیت حضور دانش‌آموزان در یادمان‌های شهدا و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان در طول اردو از مناطق عملیاتی فکه، دهلاویه، هویزه، اروندکنار، منطقه عملیات والفجر 8، خرمشهر، یادمان و مزار شهدا دیدن می‌کنند.

 

 سرهنگ عبدی از اعزام بیش از دو هزار نفر از دانش‌آموزان پسر از اواسط بهمن ماه در سال‌جاری به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و افزود: آخرین اعزام مرحله دانش‌آموزان با اعزام دانش‌آموزانی از شهرستان‌های مشگین‌شهر، گرمی، لاهرود، رضی، هیر و اردبیل انجام شد که‌ با اتمام اعزام‌های بخش برادران، اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزان آغاز شده و تا اواخر اسفندماه ادامه دارد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است