شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلرئیس بسیج سازندگی اردبیل: پروژه‌های منابع طبیعی اردبیل با مشارکت بسیج سازندگی اجرا می‌شود

رئیس بسیج سازندگی اردبیل: پروژه‌های منابع طبیعی اردبیل با مشارکت بسیج سازندگی اجرا می‌شود

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 12:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ سرداری گفت: براساس امضای تفاهم‌نامه همکاری، طرح‌ها و پروژه‌های منابع طبیعی در اردبیل با مشارکت بسیج سازندگی اجرا می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ ‌عظیم سرداری رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با منابع طبیعی اردبیل اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه منعقده و ماموریتهای محوله در امر محرومیت‌زدایی و راه‌اندازی گروههای سازندگی و فرهنگسازی بسیج سازندگی استان برای اجرای پروژه‌ها و طرحهای مختلف منابع طبیعی در اردبیل از آمادگی لازم برخوردار بوده و این طرحها با مشارکت بسیج در استان اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به مصوبات این تفاهم‌نامه بیان کرد: براساس توافقات انجام شده ستاد هماهنگی استانی با اعضای مشخص‌شده در تفاهم نامه تشکیل می‌شود و نیز با توجه به اجرای طرح "آبادانی" در 75 روستای استان توسط بسیج سازندگی سپاه با اعتبارات این سازمان، طرحهای مطالعه شده حوزه آبخیزداری در مناطق مدنظر احصا و به سازمان بسیج سازندگی برای تامین اعتبارات به منظور عملیاتی شدن ارسال می‌شود.

سرهنگ سرداری با بیان اینکه متناسب با طرحهای مطالعاتی حوزههای آبخیز، طرحها و پروژهها از سوی اداره کل احصا و برای عملیاتی شدن به طرق مختلف از جمله مشارکتی به سازمان بسیج سازندگی ارائه می‌شود، گفت: جلسات بعدی از جمله در طی هفته منابع طبیعی به صورت مستمر تشکیل و جزئیات به صورت موردی بررسی و تصمیم‌گیری می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: براساس تفاهمات انجام شده عرصه‌های کاری برای کشت گیاهان دارویی، زراعت چوب، زراعت علوفه‌ای، جنگل‌کاری اقتصادی از سوی اداره کل منابع طبیعی متناسب با درخواست سازمان بسیج سازندگی سپاه مشخص و در اختیار این ارگان قرار می‌گیرد تا به مرحله عمل برسد.

وی افزود: براساس دستورالعمل‌های صادره مطابق با قوانین سازمان بسیج سازندگی در مجموعه پروژه‌های استعلامی اداره کل ورود پیدا کرده و با پیشنهاد حداقل قیمت، نسبت به اجرایی کردن آنها اقدام خواهد کرد که واگذاری، نظارت و تحویل پروژه‌ها با اداره کل منابع طبعی و آبخیزداری استان خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به متن تفاهم‌نامه منعقده و با استناد به آن سازمان بسیج سازندگی پیگیری لازم را از مراجع مربوطه به عمل می‌آورد تا در حوزه صیانت و حفاظت اداره کل منابع طبیعی نیز بتوان از توان بسیج استفاده کرد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است