شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: دشمن بهترین بستر در برابر نظام جمهوری اسلامی را مسئله نفوذ می داند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: دشمن بهترین بستر در برابر نظام جمهوری اسلامی را مسئله نفوذ می داند

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 10 بهمن 1395 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین فیاضی گفت: دشمن بهترین بستر در برابر نظام جمهوری اسلامی را مسئله نفوذ می داند تا بتواند با نفوذ در بین افراد متدین، زنان و مردان و حتی در بین جوانان و دانش آموزان که هدف اصلی آنهاست نفوذ کند. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین نجات فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در نشست بصیرتی و اخلاقی هیئت عاشقان ولایت ودر جمع بسیجیان و سرگروههای صالحین شهرستان کوثر، بزرگترین نعمت الهی را نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: جنگ های متنوع ای در دنیا بوجود آمده که یکی از آنها جنگ تفکر ،افکار و اندیشه هاست. 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:غرب برنامه ریزی های مختلفی در سال های گذشته داشته  که می توان به برنامه ریزی در سال 1970 میلادی اشاره کرد که هدفشان این بوده که دین باید در جامعه بشری از بین برود که در مقابل این تفکر و ایدئولوژی غرب ،امام خمینی (ره) ایستادگی کردو اندیشه و  تفکر غرب و بخصوص آمریکا را برهم زد.

حجت الاسلام والمسلمین فیاضی گفت: دشمن تلاش های زیادی در برابر ایران انجام داده که از جمله آن جنگ 8 سال دفاع مقدس-ترور شخصیت های مهم و هسته ای ایران و... می باشد ولی نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان در مقابل این اندیشه ها و تفکر غرب ایستادگی کرده است.

وی با اشاره به سخن بزرگ امام خمینی (ره) که فرموده اند:«ما در مقابل آمریکا که شیطان بزرگ است ایستادگی خواهیم کرد» که این چنین نیز شده است و در مقابل همه افکار و اندیشه های پلید امریکا ایستادگی کرده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین فیاضی بیان کرد: هدف اصلی دشمن این است که  نظام جمهوری اسلامی را در ایران از هم بپاشد و در همین راستا تمام افکار و اندیشه خود را بکار برده است.

 وی افزود: دشمن بهترین بستر در برابر نظام جمهوری اسلامی را مسئله نفوذ می داند تا بتواند با نفوذ در بین افراد متدین، زنان و مردان و حتی در بین جوانان و دانش آموزان که هدف اصلی آنهاست نفوذ کند.

مسئول نمایندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: همه مسئولان و مردم باید مواظب باشند و با کسب و افزایش بصیرت  در مقابل افکار و اندیشه های دشمن مقابله کنند.

حجت الاسلام فیاضی در پایان سخنان خود بیان کرد: آن حاکمیت و آن مردمی موفق است که به نظام خود پایبند بوده و در مقابل اندیشه و تفکر غرب ایستادگی کند.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است