شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلرئیس سازمان بسیج هنرمندان در اردبیل: ۹ دی بیان‌گر بصیرت و ولایت‌محوری ملت ایران است

رئیس سازمان بسیج هنرمندان در اردبیل: ۹ دی بیان‌گر بصیرت و ولایت‌محوری ملت ایران است

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 14:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: منتظری گفت: سالروز حماسه ۹ دی در واقع، نشان‌گر بصیرت و ولایت‌محوری ملت ایران به جهانیان و دشمنان نظام است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ غلامرضا منتظریرئیس سازمان بسیج هنرمندان کشو در اختتامیه جشنواره ملی تجلی بصیرت که در سالن فدک اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: روز نهم دی‌ماه، یکی از روزهای درخشان و مهم در تاریخ نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران بوده چرا که این روز با واژه‌ای به نام شکست فتنه‌گر گره خورده و گرامیداشت حماسه 9 دی، تجدید میثاق ملت با ولایت و رهبری است.

 

وی گفت: فتنه ظاهری نرم و فریبنده اما باطنی سمی و کشنده دارد که از ویژگی‌های دیگر فتنه می‌توان به پیچیدگی اشاره کرد که رمز موفقیت در برابر فتنه و فتنه‌گر، حمایت از ولایت‌فقیه بوده و تمسک به ولی‌فقیه نخستین ضرورت مواجه با فتنه است.

 

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور افزود: قبل از وقوع فتنه 88 نخست وزیر انگلیس طی مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که کار جمهوری اسلامی ایران در فتنه 88 تمام و این نظام برچیده می‌شود ولی با لطف الهی و بصیرت مثال‌زدنی ملت ایران، حماسه نهم دی‌ماه مردم تو دهنی محکمی به بداخواهان و فتنه‌گران شد.

 

منتظری تصریح کرد: راه نجات از فتنه بصیرت است و مردم در روز 9 دی بصیرت خود را به رخ جهانیان کشیده و به همه نشان دادند که این نظام و انقلاب، به راحتی به دست نیامده که با این‌گونه فتنه‌ها از بین رفته و منزوی شود.

 

وی بیان کرد: ملت ایران با خلق حماسه 9 دی ثابت کرد در آنجایی که اعتقادات آنها و حوزه امنیت ملی و دستاوردهای ملی کشور مورد هجمه و حمله قرار گیرد، با هر نگرش سیاسی و در هر جبهه‌ای که باشند با هوشمندی و به صورت واحد پشت نظام و انقلاب قرار می‌گیرند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است