شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : امنیت کنونی کشور را مدیون رشادت‌های شهیدان هستیم

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : امنیت کنونی کشور را مدیون رشادت‌های شهیدان هستیم

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 17 آذر 1395 ساعت 14:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار بابازاده گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران از امنیت بی‌نظیری در بین کشورهای منطقه برخوردار است که این امنیت را مدیون شهدای مدافع حرم و رشادت‌های شهیدان هستیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم اختتامیه فعالیت‌های علمی، فرهنگی و افسران جنگ نرم که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس کشور عراق از پیشرفته‌ترین تسلیحات و حمایت‌های چندین کشور خارجی قدرتمند بهره‌مند بود ولی جوانان جمهوری اسلامی ایران در قالب نیروهای ارتش، سپاه و بسیج در جبهه‌های جنگ حضور پیدا کرده و اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک کشور به اشغال دشمنان در بیاید.

 

وی گفت: برای اینکه جوانان، نوجوانان و نسل جدید انقلاب را با رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس آشنا کنیم ضرورت دارد که ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس و وصیت‌نامه شهدا برای جوانان تشریح شود تا بتوانند حق و باطل را از یکدیگر تشخیص دهند.

فرمانده سپاه اردبیل گفت:در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران از امنیت بی‌نظیری در بین کشورهای منطقه برخوردار است که این امنیت را مدیون شهدای مدافع حرم و رشادت‌های شهیدان هستیم.

سردار بابازاده تصریح کرد: در زمان حاضر که دشمن قصد دارد ایران را در رابطه با بخش‌های علمی و فن‌آوری با تحریم‌های خود تحت فشار قرار داده و به خود وابسته کند، دانشجویان و نخبگان جامعه وظیفه دارند با فعالیت‌های علمی توسعه کشور را فراهم کرده و وابستگی به غرب را کاهش دهند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است