شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: تامین امنیت و آرامش در جامعه در سایه مجاهدت شهدا و ایثارگران است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: تامین امنیت و آرامش در جامعه در سایه مجاهدت شهدا و ایثارگران است

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 09:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار بابازاده گفت: تامین امنیت و آرامش در جامعه در سایه مجاهدت شهدا و ایثارگران است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر در اردبیل اظهار کرد: رزمندگان اسلام در حفظ آبرو و حیثیت و تقویت اعتقادات دینی ذره‌ای دچار سستی ایمان و اراده نشدند بلکه در اوج ناامیدی و سختی کار با پشت سر گذاشتن فراز و نشیبی موفق شدند تا عزت نظام اسلامی را تقویت کنند.

 

وی از اصحاب رسانه خواست تا فعالیت‌های نظام اسلامی را در بخش روحیه آفرین و امیدبخش تقویت کرده و به رخ بکشند چرا که ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه بزرگترین خطا و گناه است.

 

سردار بابازاده با بیان اینکه اصحاب رسانه مسئولیت سنگینی را در انتقال پیام انقلاب به نسل‌های آینده دارند، افزود: آنان که همواره با خداوند متعال و طریق اهل بیت بودند پیروزی و کامیابی نصیب آنها شده و هیچ وقت روی شکست را ندیدند.

 

وی به تامین امنیت و آرامش در جامعه در سایه مجاهدت شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: آنهایی که امروز با خوش خیالی تمام اعتماد به آمریکا را تبلیغ کرده و بزرگ‌نمایی می‌کنند باید بدانند که کاندیداهای دروغین و کذاب شیطان بزرگ از هر دو جناح  برای این ملت کاری انجام نمی‌دهند.

 

فرمانده سپاه اردبیل با بیان اینکه عده‌ای می‌خواهند با خوش خدمتی سر تعظیم در برابر قدرت پوشالی آمریکا فرود بیاورند، گفت: در برابر این قدرت‌های شیطانی برای این کشور قدرت بسیج کافی است چرا که این نیروی مردمی میراث امام و انقلاب هیچ وقت جایگزینی نداشته بلکه نمایشگر حقانیت و صلابت نظام اسلامی است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است