شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل : ورود سپاه به فعالیت‌های اقتصادی از باب حرکت جهادی است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل : ورود سپاه به فعالیت‌های اقتصادی از باب حرکت جهادی است

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 03 آذر 1395 ساعت 09:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار بابازاده گفت: ورود سپاه به عرصه فعالیت‌های عمرانی، سازندگی و اقتصادی نه از باب منفعت‌طلبی بلکه در تقویت روحیه جهادی است که می‌تواند زمینه‌ساز تحول بی‌نظیر باشد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل اظهار کرد: ما خوشحال هستیم که همپای مراکز علمی و دانشگاهی و اساتید بسیجی در قالب 10 قشر دانشور در استان اردبیل فعالیت‌های علمی و پژوهشی را با تقویت روحیه بسیجی انجام می‌دهیم.

 

وی احساس مسئولیت را با توجه دادن به آموزه‌های دینی و فرصت شناسی در انجام ماموریت‌ها ضروری و حیاتی عنوان کرد و گفت: باید قدر فرصت‌ها را بدانیم چرا که فرصت‌سوزی زمینه از دست رفتن منابع و انرژی تک تک افراد جامعه را به وجود می‌آورد که ضروری است محققان، اساتید و اندیشمندان قدر فرصت‌ها را بدانند و در عرصه خدمت‌گزاری حضور پیدا کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ورود سپاه به عرصه فعالیت‌های عمرانی، سازندگی و اقتصادی نه از باب منفعت‌طلبی بلکه در تقویت روحیه جهادی است که می‌تواند زمینه‌ساز تحول بی‌نظیر باشد.

 

سردار بابازاده با نام بردن از خلبان شهید جدی و شهید چمران که با پول بیت‌المال در خارج از کشور تحصیل نکرده اما آمدن به کشور را در ماندن و راحت‌طلبی در خارج از کشور ترجیح دادند، گفت: امثال شهید چمران‌ها امروز در سنگر مدیریت و  حرکت‌های جهادی باید این کشور را در عرصه‌های مختلف کمک کنند.

 

وی یاد و خاطره دانشمندان هسته‌ای و شهدای این عرصه مقدس را گرامی داشت و گفت: آمریکا امروز به خوبی فهمیده است که جوانان این مرز و بوم با حضور توانمند در سنگر علم و پیشرفت‌های نوین قطعا دشمن را در حرکت خود کیش و مات می‌کنند و به همین خاطر به انواع توطئه‌ها دست می‌زند تا جلوی پیشرفت علمی ایران را بگیرد.

 

سردار بابازاده ورود سپاه را به عرصه اقتصاد مقاومتی از باب انجام تکلیف و اقدام جهادی در تحقق این خواسته به حق مقام معظم رهبری توصیف کرد و گفت: سرداران جنگ نرم شما دانشجویان، اساتید و فعالان عرصه علمی و فرهنگی هستند که با حرکت خود کشور را به مرز خوداتکایی می‌رسانید در حالی که ما در مجموعه سپاه اگر فعالیت اقتصادی انجام می‌دهیم از باب حرکت جهادی در کمک به مردم در رسیدن به اهداف آرمانی در این حوزه است.

 

وی افزود: باید به سمتی حرکت کنیم تا این توانمندی‌ها به نحوی تقویت و زمین توسعه و پیشرفت کشور بیش از گذشته فراهم آید.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است