شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل : شهدای عشایر غیرت و اخلاص را در دفاع از این مرز و بوم به نمایش گذاشتند

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل : شهدای عشایر غیرت و اخلاص را در دفاع از این مرز و بوم به نمایش گذاشتند

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار جلیل‌زاده گفت: شهدای عشایر در هشت سال دفاع مقدس نمایشی عظیم از قدرت، صلابت و اخلاص را در دفاع از حیثیت این مرز و بوم به نمایش گذاشتند تا اجازه ندهند دشمن زبون ردپایی در این کشور باقی بگذارد. 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در دوازدهمین یادواره بسیج عشایری در سالن ورزشی 9 دی بخش اصلاندوز اظهار کرد: شهدای عشایر در هشت سال دفاع مقدس نمایشی عظیم از قدرت، صلابت و اخلاص را در دفاع از حیثیت این مرز و بوم به نمایش گذاشتند تا اجازه ندهند دشمن زبون ردپایی در این کشور باقی بگذارد.

 

وی تصریح کرد: در کنار همه شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس، شهدای جامعه عشایری ما به زینت اخلاص، پاکی و همچنین صداقت آراسته هستند چرا‌که با نیت دفاع از این مرز و بوم در جبهه‌های حق علیه باطل حاضر شدند تا دشمن را در همان حرکت‌های اول زمین‌گیر کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان یاد و خاطره شهدای عشایر هشت سال دفاع مقدس را گرامی‌داشت و گفت: جمهوری اسلامی ایران اگر امروز در منطقه پرآوازه است و هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند صلابت و عظمت او را بشکند به‌خاطر این سرمایه‌های عظیمی است که توانسته برای این کشور مصونیت واقعی ایجاد کند.

 

سردار بابازاده با بیان اینکه استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا همچنان به رغم شیطنت‌های مختلف از قدرت و صلابت جمهوری اسلامی ایران در واهمه است و هرگز نمی‌خواهد رو در روی نظام جمهوری اسلامی ایران بایستد، افزود: آنها با مجهز کردن گروه‌های افراطی همچون داعش در منطقه سعی می‌کنند تا اهداف شوم خود را پیاده کنند در حالی که جمهوری اسلامی ایران امروز امن‌ترین و با ثبات‌ترین کشور در دنیاست که هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند حتی نگاه چپ به مرزهای این کشور داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه امروز در تداوم طریق شهدا باید در برابر خواسته دشمنان کوتاه نیامده و وحدت و یکپارچگی خودمان را مخدوش نکنیم، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در جایگاه عظمت و شکوه معنوی بی‌نظیری است که دوست و دشمن به آن معترف است و ما همه این سرمایه‌ها را از راه و طریق شهدا داریم.

 

سردار بابازاده اضافه کرد:‌ در کنار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید قدردان خانواده‌های این شهدا باشیم چرا که با تحمل و صبوری کاری را انجام دادند که پیام شهدا در گذر از روزگار به فراموشی سپرده نشود.

 

در این مراسم که همراه با خاطره‌گویی رزمندگان، مداحی و اجرای تواشیح بود، از خانواده شهید مدافع حرم هاشم دهقانی‌نیا تجلیل شد.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است