شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : نیازمند مدیریت منسجم برای خنثی‌سازی جنگ سایبری دشمنان هستیم

 فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : نیازمند مدیریت منسجم برای خنثی‌سازی جنگ سایبری دشمنان هستیم

منتشرشده در اردبیل شنبه, 25 دی 1400 ساعت 13:17
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروز جنگی بسیار سخت‌تر از جنگ سخت داریم که آن هم جنگ سایبری و اقتصادی با فضای مجازی است که نیازمند مدیریتی منسجم و اساسی در این زمینه هستیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامحسین محمدی‌اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در یادواره شهدای والامقام روستای کویج مشگین‌شهر اظهار داشت: ایران اسلامی در جنگ هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمنان ایستادگی کرد ؛ افتخار می‌کنیم که رزمندگان ایران اسلامی به این اندازه به قدرت و عزت دست یافته‌اند که به راحتی دشمنان را شکست می‌دهند.

 

وی بیان کرد: درس‌گرفتن از جنگ هشت سال دفاع مقدس با پیروی از مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) ادامه آرمان‌ها و اهداف شهدای انقلاب اسلامی است که پیرو مکتب امام حسین(ع) هستند و با ایثارگری‌های خود کاری انجام داده‌اند که ایمان و شهامت در آن موج می‌زند و این همان ادامه راه شهدای وارسته است که باید در جامعه اسلامی ادامه یابد.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: ایران اسلامی به داشتن چنین رزمندگانی افتخار می‌کند که در مقابل شلیک یک تیر را بر مقر دشمنان ایران اسلامی روانه می‌کنند که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است و باید مورد توجه واقع شود چرا که این موضوع بیش از پیش مرود توجه است.

 

سردار محمدی‌اصل بیان کرد: کارنامه حاج قاسم سلیمانی در خدمت به مردم و مسلمانان بسیار درخشان است که این موضوع نشان دهنده وجود یک فرمانده به معنای واقعی بود که با اتحاد و اخوت و یکپارچگی نقش ارزنده‌ای ایفا کرده و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)  حد و مرزها را شکسته بود و هم‌اکنون وظیفه ما قدردانی از زحمات و ادامه راه شهدای والامقام است.

 

وی تصریح کرد: امروز جنگی بسیار سخت‌تر از جنگ سخت داریم که آن هم جنگ سایبری و اقتصادی با فضای مجازی است که به همین منظور رسانه‌ها و تبلیغات حرف اول را می‌زند و امری لازم و اساسی است تا این برنامه‌ها برای مقابله با هجمه دشمنان موفق عمل کند و مدیریت اساسی و منسجم در این زمینه داشته باشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است