شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:  رویش حاج‌قاسم‌ها در مکتب این سردار شهید ادامه دارد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:  رویش حاج‌قاسم‌ها در مکتب این سردار شهید ادامه دارد

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 21 دی 1400 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) شهادت سردار دل‌ها را به عنوان یک مکتب معرفی کردند و بی‌شک ادامه این مکتب رویش حاج قاسم‌ها را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین میثم فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در یادواره شهدای روستای نیارق اظهار داشت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام را بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه قرار داده‌ایم و بی‌شک باید این مهم را به یک فرهنگ نهادینه و فراگیر تبدیل کنیم.

 

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی نیز گفت: شهادت سردار دل‌ها وحدت داخلی و همدلی میان ملت‌ها را رقم زده و انتقام سخت با خروج نیروهای تروریست آمریکایی از منطقه رقم خورده که این مهم از بزرگ‌ترین اهداف شهید سلیمانی است و وحدت و همدلی را چندین برابر کرده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: شهید قاسم سلیمانی از امتیازات ویژه‌ای برخوردار است و جزو شهدای گرانقدر و برجسته است که دریافت نشان ذوالفقار از دست رهبر مقام معظم رهبری مصداق این موضوع است که بالاترین درجه اعطایی در نظام مقدس ایران اسلامی به یک نظامی اعطا می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین فیاضی بیان کرد: شهادت سردار دل‌ها دومین امتیاز شهید سلیمانی است که عارفانه‌ترین و مجاهدانه‌ترین شهادت را داشت و مقام معظم رهبری این شهادت را به عنوان یک مکتب معرفی کردند و بی‌شک ادامه این مکتب رویش حاج قاسم‌ها را به دنبال خواهد داشت و ما منتظر رویش حاج قاسم‌ها در جامعه هستیم.

 

وی تصریح کرد: روستای نیارق 5 شهید زن و مردم در قیام دی ماه داشته که در سال 57 تقدیم نظام مقدس انقلاب اسلامی کرده که این موضوع به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی است و در این راستا نسل جوان امروزی می‌تواند خدمات وصف‌ناشدنی انقلاب اسلامی کشور را به راحتی درک کند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: هر چه داریم مدیون و مرهون خون پاک شهدای والامقامی هستیم که با گذشت از جان و مال و فرزندان خود درس بزرگ ایثار، شجاعت و بزرگمردی را در جامعه امروزی به یک فرهنگ نهادینه تبدیل کردند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است